Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy öltözzek fel első találko...

Hogy öltözzek fel első találkozásunkkor? Hogy viselkedjek vele? Hogyha nem akar ő, kezdeményezzek én?

Figyelt kérdés
Nem rég ismertem meg egy fiút,kb. egy hónap után most találkozunk először. A fiú rocker,én is az vagyok,de nem tudom,hogy az az öltözet amire én gondoltam tetszene-e neki. (tudom,hogy nem a külső számit,csak kiváncsi vagyok a véleményekre) Ti mit tudtok elképzelni egy rocker lányon május közepén,ha annyira nincs meleg,de jó idő van kint? A fiú tetszik nekem nagyon és szeretném,hogyha jó benyomást keltenék nála első alkalommal is,főleg,hogy említette,hogy kicsit félénk első találkozáskor.

#fiú #viselkedés #öltözködés #első találkozás #rocker #visszahuzódottság #rocker lány öltözete #májusi öltözet
2013. máj. 17. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfogadsz tanácsokat, akkor nem önmagad leszel, ami később gond lehet.

Ne akarj másnak látszani, mint aki vagy.

2013. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!