Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megtalálhatom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtalálhatom azt a srácot akivel ma egy pár szót beszélgettünk?

Figyelt kérdés
A Vajda Péter utcai park előtt.
2015. jún. 12. 23:19
 1/7 opened paradise ***** válasza:

Az sem én voltam,na megyek is...:D

Sok sikert :)

2015. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
írd ki FB-re ossza meg mindenki, hátha előkerül.
2015. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha tudsz valami infot róla, akkor akár segítek is megkeresni. Vagy te is nekiállhatsz. Pl hol dolgozik, lakik, mi a neve, hogy néz ki, jár e suliba, hova stb
2015. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:
Először is szögezzük le,hogy nem bíztatlak a rongálásra...de erről most beugrott,hogy újpesten van egy olyan buszmegálló,ahol 2006 óta ott van egy felirat a falon,hogy ekkor és ekkor jöjjön el a lány,akivel kiíró asszem ott beszélt egyszer.
2015. jún. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat remélem jelentkezik:)
2015. jún. 13. 14:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizony, az utólagos megbánás, miért nem voltál helyben bátrabb. :)
2015. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak egy kis lecke: a vonat nem vár... sose szalaszd el az alkalmat. Én is de hányszor megtettem... :)
2015. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!