Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány, az elején minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány, az elején minden jól kezdődött, találkoztunk a buszmegállóban, beszélgettünk nevettünk, jól éreztük magunkat, de utánna jött 1 kis vita. (Lent kifejtem). A végén kibékültünk de. Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Az volt a vita tárgya, hogy előjött, hogy én elmentem kosarazni meg sörözni ahelyett hogy vele beszélgettem volna Face-n aztán rám írt az 1-ik osztálytársa, hogy így meg úgy hagyam békén, mert megver (van 30 kiló a gyerekben) és össze vesztem vele (a lánnyal) hogy miért kell mindenkinek elmondani hogy mi mit beszélünk, írtam neki hogy: ennyi erővel kör emailben is elküldhetném, aztán berágott rám, és nem írt kb 2 hétig, utánna megírtam neki hogy most mivan, aztán kiderült hogy osztálytársammal rokonok.De vissza térve a lényegre: ugye 2 hétig nem beszéltünk és nem is nagyon jutott eszembe,viszont volt 1 buli aztán fogadtunk hogy nem merek lesmárolni 1 csajt oda mentem (a csaj levágta h mivan és már hajolt felém) de nem mertem megcsinálni, mert lelki ismeret furdalásom volt... Aztán azóta megírtam neki, hogy köszi hogy 1 rohadt szót nem tudsz írni és valahogy egyből témát váltott és mostmár megint ott tartunk mint az elején, megint jóba vagyunk meg minden, de én már nem fogom ugyanazt érezni mint az elején... Segítsetek, mit tegyek hogy megint úgy nézzünk egymásra mint az elején.

2014. okt. 9. 23:11
 1/8 fahéjas Alien ***** válasza:
Lépj tovább, nem csak ez az egy lány van a Földön.
2014. okt. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha mar nem lehet kosarazni sem egy kicsit,ott mar inkabb hagyjad az egeszet..jah es felmelegitve csak a kaposzta jo!! Sok sikert
2014. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű tovább lépni, mert amikor beszélünk tok jól kijövünk.Igaz, gondolatban már gondolkodtam hogy mi lesz ha tovább lépek, mint már írtam is megpróbáltam 1 buliban, de egyszerűen nem ment
2014. okt. 9. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a kérdés hogy te mit akarsz?
2014. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából, szerintem még mindig ugyanúgy szeretem, de megingott bennem ez az érzés a vitával... Nem 2 perc hogy megint vissza jöjjön
2014. okt. 9. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor hasonló cipőben járunk.

Mindegy, lépj túl a vitán, és szerezd meg a csajt, ha összejöttök, lesz még úgyis ezer ilyen. Én is ezt tenném, ha lenne rá módom, de ő mást szeret.

2014. okt. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neharagudj, de milyen lány az, aki megsértődik hogy van életed rajta kívül? Oké, dumálok valakivel, de hacsak nincs krízishelyzet, ha mennem kell, akkor udvariasan elköszönök, majd este/holnap délután/szerdán stb beszélünk.
2014. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tipikus női hiszti. :)

Szerintem beszéld meg vele azt, hogy az élethez jogod van és ugyanúgy Neki is...

Tehát attól, mert ti párkapcsolatban vagytok/ lesztek, az nem jelenti azt, hogy nem mehetsz el egy délután a haverokkal kicsit kimozdulni, meccset nézni...,

vagy ő nem mehetne egy csajos délutánra pl.Ha ilyen elzàrtan,"házasként" fogtok élni most az elején,akkor nem sok jövőtök lesz. :/ Az elejèn tisztázzátok le ezeket, szerintem. És persze ami a legfontosabb, a bizalom. Sok sikert! ;)

20/L

2014. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!