Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első találkánál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első találkánál el kéne ezt mondanom neki?

Figyelt kérdés

Néhány napja megbökött aztán bejelölt Facebookon egy srác. Megkérdeztem ismerjük e egymást, mire mondta hogy nem, csak többedjére kerültem elé facen és gondolta miért ne. Azóta beszélgetünk, normális, értelmes srácnak tűnik az eddigiek alapján. Egy kerületben lakunk, így van néhány közös ismerősünk. Többek között az egyik exem és az ő legjobb barátja. Igazából nem voltunk sokáig együtt, és már bő fél éves a sztori. Szerencsére békésen váltunk el, jóban vagyunk, de azóta nem találkoztunk.

Szerintetek ha randizom ezzel a sráccal, mondjam el neki, hogy az egyik közös ismerősünk az exem? Nem tudom honnan ismerik egymást vagy mennyire vannak jóban. Biztos nem közeli barátok, arról azért tudnék. Vagy ne bolygassam a témát?

Nem tudom mi kínosabb, ha első találka alkalmával megemlítem, vagy ha nem mondok semmit aztán esetlegesen mástól tudja majd meg.

21N, ő 22F


2015. jún. 14. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egyszer megbökött..................
2015. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész pontosan mi jelentősége van ennek? Mert én semmit nem látok. Mindenki ismer mindenkit max 6 kapcsolaton keresztül az egész világon, nemhogy egy kerületben.
2015. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ilyenekről beszélni.

Ez a múlt és ti most a jelenben és a jövőbe gondolkoztok.

Volt már olyan első randim, ahol a lány folyamatosan az exéről dumált.

Igazat megvallva szerintem senki nem kíváncsi az exekre az elején. Később lehet róluk beszélni, de most nem illő.

2015. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én fordított helyzetben jobb szeretném tudni ha együtt volt valamelyik ismerősömmel. Mondjuk ezesetben ez kizárt, mert csak férfi közös ismerőseink vannak :D
2015. jún. 14. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!