Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy szinte minden héten elhívnak randizni srácok, de komolyabb folytatást egyik sem akar? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Talán az a baj, hogy ilyenkor félénk szoktam lenni picit? De hát mégsem a nőnek kéne nyomulnia...


19/L


2015. jún. 15. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mi ezt így nem tudhatjuk. nem opció az, hogy megkérdezed valamelyiktől, hogy adjanak tanácsot?
2015. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Öhmm, talán egy kicsit rájuk kéne nyitnod a randin. Értem ez alatt, hogy legyél érdeklődőbb, oldottabb, ne legyen benned görcs, hogy most meg kell felelned, vagy bárminek is kell, hogy folytatása legyen. Ha tetszik a pasas, nyugodtan kezdeményezhetsz kicsit intimebb témákat is, hogy érezze, érdeklődsz. És a randi végén te magad is felhozhatod, hogy találkoztok-e újra, és mikor? Nem érzik azt, hogy kellenének, ezért nem erőlködnek utána. Vagy szélhámosok.
2015. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nézzél magadba, játszd le újra a randik jeleneteit, vond le belőlük a következtetést.

De igen, ezt csak azok a srácok tudják megmondani, akikkel voltál, hogy mi a gond.

Ezért van a szád, hogy kinyisd, hogy ha valamit nem értesz, és megkérdezd őket!

2015. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Általában nem válaszolnak utána üzenetre, szóval hiába kérdezem...
2015. jún. 15. 15:00
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom csak szexre kellenél nekik, de mikor látják, hogy nem mászol rájuk és tenniük is kéne valamit azért, hogy megkapjanak akkor inkább lelépnek. Úgyis 5 perc alatt találnak olyat, akit még aznap ágybavihetnek.
2015. jún. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy félénkebb srácoknak tűnnek, legalábbis velem azok.
2015. jún. 15. 15:06
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

Valószínűleg kívülről jól nézel ki, felkelted a figyelmüket, viszont belülről üres vagy- erre viszont csak randin jönnek rá.

Érdekes, nálam pont fordítva van: elsőre kevés embert érdeklek, mert nem vagyok szép lány, de akivel randizni megyek, eddig mind kapcsolatot szeretett volna tőlem :)

(bocsi, ez a hozzászólás kicsit rosszmájú lett, ezt én is elismerem, de akkor is ez a helyzet.)

2015. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden embernek szüksége van a pozitív megerősítésekre! Ha ezt nem kapják meg a randin, akkor ők is szoronganak, bemagyarázzák maguknak, hogy nincs esélyük, és magukban lezárják a dolgot. Néhány mosoly, biztatás, kérdés átlendíthet a nehezén.
2015. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem volt rosszmájú, dehogyis :) Tény, hogy nem túl izgalmas az életem...
2015. jún. 15. 15:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Épp erről szól egy randi,hogy kicsit rálátást kapjatok arra, hogy milyenek is vagytok. Ha pár óra alatt úgy látjátok (vagy az egyikőtök), hogy nem tudnátok magatokat mellette elképzelni akkor nincs értelme folytatni. Mondjuk az gyávaság, hogy még csak nem is válaszolnak, gondolom nem merik megírni, hogy bocs de mégsem akarok tőled semmit, egyszerűbb simán eltűnni.
2015. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!