Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy szinte minden héten elhívnak randizni srácok, de komolyabb folytatást egyik sem akar? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Talán az a baj, hogy ilyenkor félénk szoktam lenni picit? De hát mégsem a nőnek kéne nyomulnia...


19/L


2015. jún. 15. 14:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mondok egy saját tapasztalati ellenpéldát: a pasim elmondta, hogy az első randi után egy picit meglepődött rajtam (skype-olás és levelezés közben sokkal felszabadultabb voltam, mint akkor), mert szinte alig szólaltam meg, ugyan sokat mosolyogtam, de közben remegett a lábam. A végére ugyan nagyjából feloldódtam, de hát ez így sikerült.

Több mint 2 éve együtt vagyunk.

Szóval véleményem szerint 1 randi, nem randi. Mivel általában sokan izgulnak a legelső randi miatt és előtt, és a következőkor már sokkal felszabadultabbak a felek.

Az meg tényleg bunkóság, hogy nem válaszoltak neked vissza.

2015. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbálj meg jeleket adni, hogy jól érezted magad, és szeretnél következő randit is!

Például, ha megkérdi, hogy akarsz e még következő randit, ne csak annyit mondj, hogy: "aha!", hanem: "Persze! Örülök, hogy sikerült jó benyomást tennem, és szeretnél még találkozni velem!"

Vagy akár randi vége fele magadtól is mondhatod, hogy jól érezted magad! Ezzel is biztatod arra, hogy elhívjon egy következőre!

Én is voltam már olyan lánnyal randizni, aki olyan kevés érdeklődést mutatott irántam, hogy nem is volt kedvem elhívni még egy randira... Bár mikor elmentem mondta, hogy: "majd hívj, ha úgy gondolod" De ezt is olyan közömbösen, hogy rettenet...

22/F

2015. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

épp az ellenkezője lehet annak, amit írtok: túlságosan is látszhatott rajta, hogy érdeklődik.


kérdező, erre csak radikális megoldások vannak: valahogy el kell érned átmenetileg, hogy ne érdekeljen annyira. például úgy, hogy mással is randizol. vagy az exedre koncentrálsz, akit szerettél. csak egy picit, míg tényleg oldódsz.


nagyon nehéz, tudom. ez csak annyira csalás, mint mikor a fiúddal szeretkezel, még nem akar elélvezni, de nagyon nehéz, ezért a halott nagyanyjára vagy az adóbevallásra gondol.

2015. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!