Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek tényleg bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tényleg bejön ez az "aputest"?

Figyelt kérdés
Azt hallotam meg olvastam hogy most ez a divat.
2015. jún. 16. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy test jön be, hanem egy ember egyénisége, intellektusa, habitusa, emberségének összessége. a test csak egy mulandó dolog. Ami van amikor az átlagnál jobb, van amikor rosszabb, mikor milyen.
2015. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
és milyen kérdések vannak ebben a testben?
2015. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2 ?:DD
2015. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Neked bejön a frissen szült mom bod?

2015. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Valaki nem magyarázná el, hogy ezt mégis hogy kell elképzelni? :D
2015. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%

Az meg a túró? :D

Úgy érted, hogy normális alkata van, nem agyongyúrt és nem is kis aszott fogpiszkáló?

Mert akkor azzal semmi bajom.

2015. jún. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A pocakos pasasok? :D nem nagyon bocsi :/
2015. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Óh, kaptam képet, meg neten is utánanéztem kicsit, szóval most már értem. Azt kell mondanom, hogy az én párom is valami hasonló, de azért egy fokkal izmosabb kivitelben. Alapvetően szerintem nincs ezzel gond, de ha már így nézzük, van különbség aputest és aputest között :D Tud vonzó is lenni, meg... nem.
2015. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ^^
2015. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

Akarják, hogy divat legyen, hogy ne kelljen edzeni... mi lenne, ha a nők hoznák divatba az elhízást, csak mert lusták?


Nem, nagyon nem akarom, hogy ez elterjedjen. Soha nem tudnék olyan pasit vonzónak találni, akinek olyan a teste, mint apámnak.

2015. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!