Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, zavar ez titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar ez titeket ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Zavarna titeket ismerkedéskor, ha a srác csak ilyen drágább (elitebb) sportokat csinálna mint pl. tenisz, vívás, stb......?!

Előre is köszi a válaszokat! (kort is írnátok, ha kérhetem?!)



2015. jún. 17. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nem hiszem, az ő hobbija, neki kell szeretnie :D

bár ha nagyon kis burzsuj gyerek (nyilván ez még nem jelenti azt, de nagyobb esély van rá) akkor valószínűleg nem jönnénk ki túl jól

21L

2015. jún. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha megkeresi a rávalót, akkor nem. Minden sport drága, ha az ember komolyan csinálja.
2015. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1-es:

-Miből gondolod, hogy nem jönnél ki túl jól vele ha "burzsuj" a srác pl.?

2015. jún. 17. 12:24
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, ha szenvedélyből csinálja, és nem akar felvágni azzal, hogy ő mi mindent engedhet meg magának. Az építő jellegű hobbik egyébként pont pozitívumok.
2015. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem mérvadó. Az viszont zavarna, ha kérkedne azzal, hogy mennyibe kerül. Na az kizáró ok.
2015. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5. voltam: 20/L
2015. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hát, ha abból indulok ki hogy szerintem milyen egy burzsuj gyerek: elegáns helyekre jár (éttermekbe pl), mindenből a legjobbat akarja megvenni, mindig figyel arra hogy minden tökéletes legyen rajta és körülötte.. hát ez nem én vagyok :D én inkább szeretek moziba járni, néha gyorsétterembe/pizzázni, a vívást unalmasnak tartom pl, koncertekre/bulikba/fesztiválokra is jó menni. :) persze ettől ő nem rosszabb, csak ahogy én elképzelem az ilyeneket, túl távol áll tőlem :D
2015. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezek nem dragak. Menj el jezskizni vagy golfozni, ha draga sportot akarsz.

Amugy meg jo, hogy sportolsz, ez csak elony ismerkedeskor.

2015. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálam nem előny, tök semleges. Az ember egy hobbit, sportot azért űz, mert tetszik neki, nem "pluszpontokért".
2015. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem zavarna. Tetszene,hogy szeret sportolni,legyen az bármi! :)

18l

2015. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!