Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan fogom tudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan fogom tudni hogy tetszem e neki első randin, ha neten ismerkedtünk meg?

Figyelt kérdés
Képeket látott rólam, dehát az nem ugyanaz, ráadásul sajnos elég fotogén vagyok, sokszor kérdezik ismerősök hogy hogy csinálok ilyen jó képeket magamról. :s Nem lesz semmi program, csak leülünk valami padra a szabadban. Honnan lehet majd tudni ha nem jövök be neki? Én vagyok a lány.
2015. jún. 18. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Egészen biztosra onnan, ha másnap, vagy többet már nem akar találkozni.

Mert vannak olyan intelligens emberek (persze van aki szerint nem őszinték) akik attól h nem tetszik nekik a nő , attól azt a fél napot még eltöltik vele-

2015. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos az 1. tali alkalmával nem lehet tudni. Ugyanis sokan mosolyognak és kedveskednek úgy, mintha tetszenél nekik, de csak udvariaskodásból. :(

Leghamarabb onnan tudod meg, hogy hív-e 2. randira téged.


L20

2015. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk kérdezd meg...
2015. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!