Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pofátlanság lenne, ha megkérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofátlanság lenne, ha megkérem a lányt, hogy fél útig jöjjön el? Neten ismerkedtünk meg, hétfőn lesz az első randink, de 200 km re lakunk egymástól.23/F

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? :) Így normális.
2012. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, ez így fair. Már persze, ha neki sem okoz gondot az utazás (vagyis pl. van rá pénze).
2012. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha már ez így kezdődik,sok jövője nincs,közelebbit nem találtál? :) Ez így macerás lesz nektek.
2012. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
hát nem vallana úriemberre, de azért pofátlanságnak sem mondanám. nálam nem kezdenél jó ponttal, de lehet nekem túl nagyok az elvárásaim, bocs.
2012. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Jól tetted!! Drága a benzin vaze! :)
2012. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Ááá, anno én is megkértem a barátnőmet erre. Igaz mi csak kb 3 km-re laktunk egymástól és abból én mindig csak 600-700 m-t sétáltam le.
2012. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem pofátlanság. Nyugodtan közöld vele normálisan. Én fairnek tartanám. L
2012. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Én nem hagynám, hogy akár csak 100km-t is utazzon, sőt soha nem is hagytam :) De ez én vagyok :) Ettől függetlenül nem pofátlanság, csak egy úriember nem hagyja, hogy a nő költsön/utazzon (és ezt utólag nem is vágnám a fejéhez, mint sokan mások, függetlenül attól, hogy lesz-e folytatás, vagy nem).
2012. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolsó: ez hihetetlenül ritka tulajdonság, hogy a kapcsolat/randi végén nem nyújtod be a számlát, vagy nem hánytorgatod fel, hogy mi mindent tettél, rendkívül ritka az ilyen férfi manapság.

Ugyanakkor az sem jó, ha mindig csak az egyik félnek kedveznek, ezért szerintem teljesen érthető, hogy félúton találkoztok.

2012. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9-es: teljes mértékben megértem a félúton találkozást és nem azt mondom, hogy csak az egyik félnek kell kedvezni. Sőt én is örülök annak, ha a kiválasztottam a világ másik végéről eljön, de önszántamból még soha nem kértem, hogy legyen így. Habár ebben az is benne lehet, hogy imádok utazni, szóval nekem ez egyben kikapcsolódás is (kellemest a hasznossal, vagy valami hasonló).

Az pedig, hogy nem vágom a másik fejéhez, természetes. Ha tőlem valaki kap valamit, akkor azt nem azért kapja, hogy később a fejéhez vágjam, hogy ezt és ezt adtam, hanem azért, mert szeretem (sokan szerintem ezzel akarják megvásárolni a másikat, na nekem ez még csak meg se fordult a fejemben). Lehet ezért különcnek tartanak, de bennem még megvan az a férfi, akinek van tartása szakításkor/szakítás után is és nem alacsonyodok le az ovisok szintjére. 25/f

2012. júl. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!