Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi az első randink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi az első randink után is írogat, de a skyperól nem akar tovább lépni az mit jelent?

Figyelt kérdés

Röviden:


Egy barátnőm megadta egy srácnak (aki látott egy összejövetelen) a skype címemet, mert érdekeltem.

Minden nap írogatott nekem skypeon, kb este 7-től hajnali 1-ig, non-stop egy hónapig. Azt mondta, hogy vizsgaidőszaka van és a könyvelésben is határidő, így nem fogunk tudni talizni csak akkor, ha ez lezárul.


Én az első hét után megadtam a mobil számom, de ő nem adta meg a sajátját, mert azt mondta, hogy ő mindenkivel bizalmatlan és volt lány, aki így zaklatta. Az okostelefonok világában 1 perc letiltani valakit, nem? Pláne, akivel bármit is tervezek, annak megadom, még kb a szeretők is cserélnek számot. És ha már az elején ilyen bizalmatlan, hogy akar bármilyen kapcsolatot is?


Azt mondta, ennek az az oka, hogy az első randi után, majd Ő eldönti az első személyes benyomásai alapján, hogy szeretné-e, hogy a lány az élete legyen, de hogy komolyan tervez velem, mert úgy érzi nagyon egy hullámhosszan vagyunk, bár a hisztim, amit a telefonszám megadás miatt csaptam, eléggé elbizonytalanította, mert nem tetszett neki, hogy azt az oldalam mutattam, amit jelzett, hogy nem szeret.Mert, hogy én milyen türelmetlen vagyok, hogy egy hónap után számot szeretnék!!!

Pedig szerintem ez nem hiszti, csak jogos elvárás.


Amúgy megadtam a facebookot, ott sem jelölt be. Minden ismerősöm azt mondja, hogy egyedülálló, facen is ez van kint. 11 hónapja költözött el tőle a barátnője 3 év után, mert nem akart gyereket és emiatt a pasi elküldte. Ez is érdekes, hogy valakivel együtt élek 3 évig és nem akarok gyereket?? Pedig , ha vkit igazán szeretünk ez nem kérdés.


Már az első héten ahogy elkezdtünk ismerkedni kifejtette, hogy nem szereti a hisztit, a féltékenykedést, a számonkérést, az érzelmi zsarolást, összenövést. Merthogy ő nagyon nyugis típus. Ez is fura volt, hogy feltételeket támaszt, pedig szerintem, ha valakit akarunk, nem ezzel indítunk, hanem próbáljuk elfogadni, hogy nem tökéletes egyikünk sem. Ha vkit szeretünk, akarunk, csakis önmagáért.


Szóval csak írogatott, aztán találkoztunk telefonszáma megadása nélkül, tehát tényleg úgy volt, hogy vagy odajön vagy nem. A talin fogta a kezem, megcsókolt és ondta: "ha egy pár leszünk blablabalt". A tali után hagyott a skypeon üzit, hogy köszöni az estét és, hogy szép álmokat, stb. és még írt vagy 2 napig, de az utolsó üzenetére már nem válaszoltam, mert elegem lett abból, hogy ugyanott tartunk, ahol az elején és még tali után sem kaptam számot.


Aztán végülis erre nem kérdezett rá és azóta be sincs jelentkezve.


Szerintetek mi van a háttérben?

Ő azt mondta, anno magáról, hogy ő nagyon nehéz eset és hogy nem az,a típus, aki megbocsátja a megcsináltam egyszer bocs, megcsináltam mégegszer bocs dolgokat illetve nem hisz a 3 napig össze vagyunk veszve, 3 napig kivagyunk békülve dolgokban. Ha szakítás van, akkor szakítás van és hogy jóban van az exeivel, de nem úgy.


Férfiak véleményére lennéek kíváncsi. Hogy nem normális a pali vagy mi?


A pasi 40 éves, 9 macskával és 1 kutyával él egy nagy kertesházban.



2015. jún. 19. 09:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam, a végén a 40 év meglepett... azt gondoltam, 20-25 körüli :S
2015. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 Estienne ***** válasza:

" 9 macskával" hát öööö, nah inkább nem mondok rá semmit :-D


De a telefonszámon kár lovagolni, a mai világban már annyiféleképp el lehet érni valakit, bár tény a mobilhívás a leggyorsabb. Bár csak mobilnet kérdése.. Bár nem értem miért nem bírja megadni a számát, hacsak nem biztosítási ügynök vagy :-D

2015. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk mégsem tetszettem neki a randin (de külsőre már előtte is látott élőben), akkor miért írogatott még nekem napokig meg miért beszélt rólunk jövőidőben a randin ? Ezt nem értem, pláne, hogy már előtte is megbeszéltük, hogy őszinték leszünk egymással.
2015. jún. 19. 09:12
 4/42 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt írom, de szerintem ebben az egészben te vagy túlságosan hiszétriás. Nem mindenki egyforma. Valaki 2 nap után megadja a telefonszámát, valakik 1hónap után sem. Ez emberfüggő és ezt el kell fogadnod ha tényleg akarod őt. Továbbá írtad, h nem tetszik,h feltételei vannak egy nővel kapcsoaltban (nem szereti ha valaki hisztis, féltékeny stb.), mert h állításod szerint mindenki szeresse a másikat olyannak, amilyen, A HIBÁIVAL EGYÜTT! Hát akkor drágám, te is fogadd el őt így ahogy van. Bizalmatlan, és ezzel a hisztizéssel meg a siettetéssel csak eltaszítottad magadtól. Mi a barátnőmmel januártól írkáltunk, igaz 2 hét után megadtuk egymás számát, de májusig húztuk az időt, csak találkozgattunk és nem beszéltünk abszolút olyanról, h kapcsolat. Ráadásul egész májusig csak azon az chatelős oldalon írkálunt. Semmi skype, face (nincs is facebookja), se Viber, pedig a telefonszámunk is meg volt... Májusban aztán szépen feltette a kérdést, h ő már szeretné tudni, h hányadán állunk, mert eltelt már annyi idő, h ezt a kérdést feltegye. Megbeszéltük és a köv.talin már egy párként mutatkoztunk! Ennyi! És számolj, h január óta mennyi idő telt el úgy,h azt se tudtuk, h most mi van, ő sem hiszizett vagy morgott és itt vagyunk!
2015. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Miért jobb lelépni? Vagy tényleg mit gondolt, hogy azért nem reagálok, mert nekem nem tetszett? De a három üzenetéből kettőre válaszoltam, de aztán a harmadikra már nem. Untam, mivel milliószor elmondtam neki, hogy nem akarok a neten élni és ott beszélgetni, mert a szóbeli kommunikáció sokkal másabb. Meg a személyes is... Az írogatás meg félreérthető és nincs is kedvem. Mondjuk a számom tudja, ha akarnak felhívhatna rejtettről...Bár lehet kisebbségi komplexus...
2015. jún. 19. 09:15
 6/42 A kérdező kommentje:
Én is feltettem a kérdést, hogy mit szeretne, csak választ nem kaptam egyértelműt. Nekem nem pálya írogatni 1 hónapig, mert írogatva senkit nem lehet megismerni! Ennyi
2015. jún. 19. 09:17
 7/42 A kérdező kommentje:
Siettetés 1 hónap után??? Ez most valami vicc????
2015. jún. 19. 09:19
 8/42 A kérdező kommentje:
Az sem normális, aki 4 hónapig csetel és nem találkoznak...Te sem vagy normális, az tuti. Én nő lennék, elküldtelek volna már a francba, hogy nem akarsz komolyat és élj a neten.
2015. jún. 19. 09:20
 9/42 A kérdező kommentje:
Ilyen hülye palik mellett viszont nem érzem nőnek magam...Ezt komolyan mondom, mint az óvodában...
2015. jún. 19. 09:23
 10/42 anonim ***** válasza:
44%
4 hónapig chateltünk meg találkozgattunk. Hiába volt meg egymás száma, nem hívogattuk egymást, max sms ha valaki késik a taliról vagy ilyesmi és ilyenkor is 1 kezem megtudom számolni, h mennyi ilyen sms volt... :D Emlékezetem szerint leírtam a szövegembe, h találkozgattunk, de megnyugtatásod képpen leírom, h heti 2x, csak a chates oldalon írkáltunk akkor is :) Hát aranyom, én már ezután a hisztid után kivágtalak volna, mint a sz*rt :D Már bocs, de a magadfajta nők, elvárják, h egy pasi ilyen-olyan tökély legyen, de ha egy pasi akar egy kis megértést, vagy egy elfogadást,h a MAJD az MAJD, akkor ti már kibuktok és jó hogy nem a földhöz vágjátok magatokat... :) Te kibuktál azon az elvárásain, h milyen nőt szeretne, de már eleve te nem tudod őt elfogadni olyannak amilyen, minthogy örülnél neki, h egyáltalán beszéltetek még randi után. Lehet vaj van a pasi füle mögött, nem akarom őt védeni
2015. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!