Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők egyáltalán miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők egyáltalán miért álltok szóba olyan férfiakkal akik egyáltalán nem is az esetetek?

Figyelt kérdés
Szóval 2hete beszélgetek 1 lánnyal facebookon akit online ismertem meg. Állandóan Ő keres reggel arra kelek, hogy írt este már aludnék, de még megkér, hogy maradjak stb. már teljesen kezdtem elhinni a dolgot amíg a minap küldött kettő képet kettő különböző tökre kigyúrt srácról, hogy melyikkel randizzon ?! Nincsen erre valami külön bejáratott barátnőtök vagy ilyesmi ? :D

2015. jún. 19. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Mert a lányokkal nem jövök ki annyira jó, mint a fiúkkal. (Nem kirakatot és az esetemet 'keresem', hanem, hogy kivel értem meg magam egészen jól.)

Persze, ez a melyik kigyúrt sráccal randizzak kérdés nagyon halálos, eszembe sem jutna ilyet kérdezni egy fiútól, meg amúgy sem.

2015. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*jól
2015. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Barat zona.
2015. jún. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
arra nem gondoltál, hogy taktikázik? tehát féltékennyé akar tenni...vagy csak arra vár, hogy lépj már végre ne legyél puha p0cs...
2015. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
képzeld, hogy már léptem említettem neki, hogy hétvégén értemehetnék és megihatnánk valamit vagy bármi, de valami kis random szöveggel leterelt, hogy majd meglátjuk erre meg belökte ezt :))
2015. jún. 19. 14:41
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nyilvánvalóan a te kis "barátnőd" azért tart veled kapcsolatot, mert tudja, hogy többet akarsz, és szereti, ha imádják. Abból, hogy képet küldött neked a két srácról, hogy külső alapján kérdezze a véleményed, két dolog következik: 1. Nagyon felszínes és butuska 2. Nem akar tőled semmit, így jelezte, hogy a társaságodra (imádatodra) igényt tartana, de legyél vele tisztában, hogy ő elérhetetlen számodra. Valójában csak erre tudok gondolni, ha te már kezdeményeztél, és hárított..
2015. jún. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Érzelmi intelligencia hiányt detektálok a lánynál. Ez a tipikus kihasználás, lelki szemetes, barátzóna esete, hogy még csak véletlenül se próbálkozz be nála. Hagyd ott!
2015. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert a legtöbb nő semmihez sem ért, a szakmáján kívül, amit utána droid módjára képes végezni.


Ebből következik, hogy kénytelenek létezni a világban, ehhez pedig szükségük van más emberekre akik megtesznek nekik sok mindent, a nagy büdös semmiért cserébe.

Ebből keletkezik a barátzóna. A vicces srác az ügyeletes bohóc lesz, az okosat az élete egyengetésére használja fel, stb.

Tény, ahhoz, hogy bekerülj a barátzónába ahhoz neked is akarnod kell oda kerülni. (Szóval ez a férfiak hibája is, bár mi ösztönösen arra vagyunk programozva, hogy vonzódjunk a nőkhöz ezért sajnos nehéz mit tenni időnként és komoly önuralom szükséges hozzá, hogy valaki férfi tudjon maradni.)

2015. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Missi_Key ***** válasza:

ennyi erővel ha hetero vagyok nem is szabadna lányokkal barátkoznom, mert szegények mivan ha leszbik és rosszul esik nekik hogy csak barátok...

érted. ennyi erővel 10enX kor felett nem is lehetnének barátai az embernek mert csak azzal legyen kedves, meg azzal beszélgessen akivel dugni is hajlandó -.-

2015. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
"Értemehetnék" = papucs
2015. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!