Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 éve ismerem 2 napja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve ismerem 2 napja együtt töltöttük az éjszakát. Mit gondolhat most? 19/L

Figyelt kérdés
Összebalhézott egy nagyon jó barátom a barátnőjével valószínűleg szakítani fognak (2 eve vannak egyutt 2010 ora szereti a srac aki most 25 éves) szoval beultem a kocsiba atmentem hozzá hogy jobb kedvre deritsem. Nem ő kért meg rá de nagyon orult amikor elindultam. Kb 8 feles es egy üveg bor után kezdett kicsit intimbe atmenni a dolog, de nem taperolt nem csokolt meg nem fekudtunk le. Csak egesz éjjel egymást oleltuk szorosan magahoz huzott. Reggel is ilyen volt de csak annyit mondott hogy nem akar velem lefekudni mert attol fel hogy sosem tudna abba hagyni (?) Szoval elegge fura szitu volt foleg hogy elvileg csak baratok vagyunk es elvileg a noje ki akarja dobni akit nagyon szeret. Azóta nem ír fbn én küldtem neki egy kepet valamirol amirol aznap este beszeltunk de nem tudta mi az, egy smilet kuldott ra es ennyi. Most ilyenkor mi van? Mi jarhat a fejeben? En nem tudok masra gondolni.
2015. jún. 22. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
MIKOR TANULJÁTOK MÁR MEG HOGY AZ ELLENKEZŐNEMŰ BARÁTOK KAPCSOLATÁBÓL MARADJATOK MÁR KI??? MINDIG EZ A VIGASZ MEG A PIA MEG A SIMI, FIÚK A FIÚKKAL, LÁNYOK A LÁNYOKKAL BESZÉLJÉK MEG. FÚÚÚÚÚ DE ELEGEM VAN MÁR AZ ILYENEKBŐL!
2015. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel alapvetoen nem segitesz :D en nem akartam nagyon semmit szoval ne kisbalj:)
2015. jún. 22. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

#1

Miért nem írál nagyobb betűkkel?

Alíg látni...

2015. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyes kicsit frusztrált vagy, vegyél egy forró fürdőt, és aludj egy nagyot!
2015. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Legyszi valaki mondjon valamit mert megorulok baratokkal probaltam beszelni de konkret tanacsot ok nem tudtak adni. Hatha itt valakinek van elkepzelese:)
2015. jún. 22. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
ezen sírok a röhögéstől :DD
2015. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akar veled belebonyolódni semmibe.A pia is rátett aznap este,érzelmileg szüksége volt valakire,de szerintem szereti a barátnőjét,tehát ha nem akarsz pótlék lenni,nem keresed ha ő nem keres téged.
2015. jún. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg szereti a meg MOSTANI baratnojet, es rad csak baratkent tekint.

Alapjaba veve egyetertek az elsovel, ezert nem kellenek ellenkezu nemu baratok, mert,abbol jo nem sul ki, foleg ilyen szitukban.

2015. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!