Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor ne mondjam el neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ne mondjam el neki hány pasival voltam együtt?

Figyelt kérdés

Még most az elején leírom, hogy CSAK az válaszoljon, aki nem úgy méri egy nő értékét, hogy az hány pasival feküdt le! Mert nem, hogy nem válaszolok, de töröltetni fogom azokat a válaszokat, akik csak ribizni tudnak, semmi értelme ideböffenteni a szexista megjegyzést!



Volt egy egyéjszakás kapcsolatom egy sráccal. Beszélgettünk, kérdeztem hány lánnyal volt együtt, nem válaszolt (szerintem szégyellte, hogy kevés, legalábbis ezt láttam rajta). Mondtam neki, hogy én valószínűleg többel, mint ő, azt mondta, nem akarja tudni én hány fiúval voltam együtt, mert nem szeretne belegondolni/elképzelni. Nem mondtam el. Akar velem találkozni, valószínűleg komoly dolgot szeretne. Én nem akarok titkokat, nem akarom magamban tartani ezt se, nem akarok hazudni. Ha ő olyan férfi, aki nem birja elviselni, hogy együtt voltam előtte több férfival is és ezért elítél, akkor ő nem a nekem való férfi. És ha nem ítélne el, akkor meg miért nem akarja, hogy elmondjam?


Nem tudom mit tegyek. Akarata ellenére elmondjam, hogy kiderüljön milyen nézeteket vall?


2015. máj. 30. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem tudom, szerintem ha elítélne ezért, akkor épp hogy tudni akarná és nyomulna, hogy mondd el, nehogy véletlenül egy "olyan" lánnyal kerüljön össze. Ebből nekem az jön le inkább, hogy tapasztalatlan és önbizalom hiányos és inkább nem akar a korábbi pasijaidról tudni, mert olyan konkurenciát lát bennük, akikhez úgy érzi talán, hogy nem tud felnőni. De ez így persze csak spekuláció, nem tudom, mi van a fejében. Szerintem ne legyél vele erőszakos, de ha aggaszt a dolog, akkor ülj le vele megbeszélni, hogy igenis voltak ások előtte és biztos akarsz lenni, hogy ez nem gond neki.
2015. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Ocala ***** válasza:
91%

Engem személy szerint ugyanúgy nem érdekelne hogy hány pasival voltál együtt, és nem azért mert ez alapján elitélnélek,hanem tényleg azért mert nem érdekel :D

Énis voltam pár csajjal, de sose hoznám fel hogy pontosan mennyivel, főleg hogy nem is számolom,mert hidegen hagy..az a lényeg hogy most mi van.. :) 21/F

2015. máj. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Meg oké, mivan, ha tiszteletben tartom és nem mondom el neki, de lehet, hogy a baráti társaságom elszólja magát vagy én szólóm el magam, aztán nem tud túllépni rajta és más szemmel kezd el nézni. Nekem erre nincs szükségem.
2015. máj. 30. 21:49
 4/19 A kérdező kommentje:

2.


Van benne valami, amit mondasz....ezen most elgondolkodtam.

2015. máj. 30. 21:51
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell erőltetni. Már mondtad, hogy neked valószínűleg több ilyen kapcsolatod volt, mint neki, úgyhogy biztosan sejti, hogy nem egy-két esetről van szó. Ha ezek után is találkozni akar veled, nem ez alapján ítél. Ha ezek alapján ítélne, pont hogy már az elején felhozta volna, hogy na akkor mennyi is az annyi és ennek függvényében döntötte volna el, hogy akar-e még tőled valamit.
2015. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazad van neked is.
2015. máj. 30. 21:52
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, elobb ismerjetek meg egymast. Ha par randival es ejszakaval kesobb is megvan a vonzalom meg erdeklodtok egymas irant, majd akkor lehet errol is beszelni.

Ha most el is riasztana, majd ha megismert es tenyleg megkedvelt, akkor el fogja fogadni.

2015. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tök hülyeség ezen túráztatni az agyad. Nekem is volt múltam, a páromnak is. Soha, egyszer sem került szóba kinek hány partnere volt azelőtt és nem is érdekel. Tisztában vagyunk azzal, hogy nem az elsők vagyunk egymásnak és ennyi. Nincs ebben semmi elhallgatás, vagy őszintétlenség, de ha belőled ez kikívánkozik, hát mondd el. Én a helyében pont attól ijednék meg, hiszen direkt elmondta, hogy nem kíváncsi rá.
2015. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor nem mondom el neki direkt.
2015. máj. 30. 22:17
 10/19 anonim ***** válasza:
29%

A múltad terheit nem teheted más ember vállára. Neked kell vele megküzdened. Senkire nem tartozik.Csak rád.


Okos a srác, hogy nem kívánja hallani, egyrészt magának könnyíti meg a dolgokat, másrészt nem kíván részesülni a te nyögésedből.

2015. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!