Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretett-játszadoztam, talán...

Tomi54321 kérdése:

Szeretett-játszadoztam, talán szeretem-nem akar csalódni. Többi lent?

Figyelt kérdés

1. lány=L 2. lány=P 3. lány=T

Röviden tömören.Tavaly novemberben megismerkedtem egy lánnyal L-el akivel nagyon megtetszettünk egymásnak,beszélgettünk napokat stb de nekem túl könnyűnek tűnt ez az egész szóval nem sürgettem a dolgot,úgy voltam vele majd később talán.Össze is jöttem egy másik lánnyal P-vel helyette (viszont ez nem tudom hogy L-t hogy érintette). Miután szakítottam P-vel ráírtam újra L-re viszont nem válaszolt sose.Ez volt februártól júniusig.Májusba összejöttem T-vel nem rég szakítottam de már nyáron beszéltünk L-el.Viszont most L fél attól,hogy riba*cnak tartanák hiszen őt okolnák azért,hogy szakítottam T-vel. Saját megjegyzés: annyira túlbonyolítom ezt az egészet,hogy magamon is észreveszem mennyire szeretnék tőle többet. Segítsetek kérlek!



2014. okt. 22. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az elteszlek késôbbre, majd talán... Írtó nagy bunkóság...


De nem fogják annak tartani.

2014. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 blazefire válasza:

Legalább légy határozott és keress másik lányt!

Eddig miért voltál képes másik kettővel kavarni?Saját hülyeséged miatt van ez most így.

2014. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak megerősítést akartam kapni arra,hogy saját magam vagyok ennek az egésznek az okozója.:)
2014. okt. 22. 18:37
 4/4 anonim válasza:
Miért pont L P és T? :D
2014. okt. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!