Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg jelentősége van, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jelentősége van, ha egy férfi megérint egy nő? Pl. : beszélgetésnél, hülyülésnél, búcsúzásnál.20L

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy egyes férfiak a dominanciájuk érintéssel jelzik a nők felé, tehát nem feltétlen szexuális jellegű. De gondolom van különbség, és oka is, hogy hol érint meg egy férfi. Nem?
2015. jún. 23. 10:32
 1/4 A kérdező kommentje:
*dominanciájukat
2015. jún. 23. 10:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szeretek fizikailag is érintkezni másokkal.Ölelés,puszi...stb

És igen, lehet jelentősége.

2015. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha szív magasságban, a hátadon akkor az inkább baráti. Nekem a főnököm néha megérinti a karomat, illetve a nevemet X-em ként mondja mások előtt is (pl. IldikóM vagy AndikáM-ra gondolj) holott soha ki nem kezdene velem.


Deréktáj, fenék, arc, haj már szexuális jellegű. Viszont az sem feltétele, hogy komolyan akarjon tőled valamit. Lehet, hogy csak "kiveti a horgot" és majd egyszer "kifogja a halacskát", mármint téged. Szóval csak jelzi, hogy szóba jöhetsz és majd ha neki úgy lesz kedve akkor lép is. Az is lehet, hogy valamiért a helyzete nem engedi meg, hogy valóban lépjen, viszont ösztönösen jelzi, hogy tetszel neki.

Egyébként Te ugyanúgy hozzá érhetsz a karjához, vagy beállhatsz úgy, hogy dominanciát, vagy legalábbis erőt jelezzél pl. csípőre tett kéz és küldhetsz viszont szexuális jeleket pl. haj csavargatása.

2015. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ha egy férfi a dominanciáját jelzi akkor az pszichopata. Már nem az ókorban vagyon amikor a nők tulajdontárgyak. Nekem fontos az érintés, nagyon meg is jegyzem.


Igaza lehet előzőnek a szívmagasság témában, mert ha puszilkodáskor (üdvözléskor) a karját érintem meg valakinek, néha szinte meg is simogatom, abban semmi szexualitás nincs. Ha egyébként a karját, abban vagy van, vagy nincs. Ha a combját, abban biztos van.

2015. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!