Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csináljatok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináljatok a helyemben?

Figyelt kérdés

Még nem döntöttem el, hogy mit lépek ebben a szituációban (az hogy Elmegyek a randira valószínűtlen)

Kipróbáltam a Tinder appot.

Beszélgettünk egy lánnyal, végül mondtam hogy találkozzunk. Kedves és vicces volt a beszélgetések alkalmával. Külsőre nyilvánvalóan az esetem, ha lajkoltam Tinderen. Aztán hopp, ma bejelölték a Facebook profilján egy csoportkepen, ami a hétvégén készült és egyáltalán nem úgy nez ki, mint a Tinderes es Facebook profilkepekein... Nem akarok bunkónak tűnni, de szóba sem álltam volna vele, ha tudom, hogy így néz ki. Mire jó megszerkesztett (ez már Photoshop művészet) képeket mutogatni? Az első találkozáskor Úgyis minden kiderül... Nem csak magát csapja be, hanem a férfiakat is akik randira hívják.. Már megbeszéltük a randit.

Ti mit lépnétek?


2015. jún. 23. 15:49
 1/7 A kérdező kommentje:

"Ti mit csinálnátok a helyemben?"


Természetesen így helyes a kérdés.

Automatikus "javítás" a telefonon...

2015. jún. 23. 15:51
 2/7 Estienne ***** válasza:
Mindenkiről készülhet elönytelen kép. Van aki nem is fotogén. Attól még nézhet ki jól. Persze photoshoppal meg mindenki nézhet ki jól... Ha jól kijöttök, miért ne próbálnád meg, aztán is lerázhatod.
2015. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el a randira,max a találkozáskor kérdezd meg tőle,hogy: és az a lány akiről a kép készült mikor jön?
2015. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne találkozz vele mert nem érdemled meg. Ez miatt mert EGY! Képen nem ugy néz ki mint a többin valakiböl kiábrándulni hát ez hihetetlen. Lehet piás volt vagy ilyesmi olyankor én sem vagyok fotogén, sőt :D

nekem egy ismerösöm van aki képeken csodanö de élöben okádék. De nincsenek a képei agyonfotosoppolva csak szimplán fotogén az arca nagyon meg a jo oldalát mutatja :) ennyi

L

2015. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyi, ha ennyire elkeseredett a csaj, hogy egy pár éves és (gondolom) x kilóval kevesebbes képet tesz fel, akkor bizonyára van olyan elkeseredett, hogy benyeli a bránert, mint a kacsa a nokedlit. Szerintem kár lenne egy potya dvgást kihagyni, legfeljebb sötétben csinálod.
2015. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szeriintem menny el és ha tényleg ronda akkor legyél bunkó és le fog kopni vagy amit az elöttem válaszoló mondott :DD
2015. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A fölöttem lévő kommentár egy barom. Bunkósággal rohadtul semmit nem lehet megoldani rendesen. Ez egy igazi hülyegyerekes felfogás, hogy aki nem tetszik,így szokás lerázni. Ebben a világban több Gentleman-re van szükség és kevesebb trollra.
2015. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!