Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Kitaláljon a csaj is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kitaláljon a csaj is randiprogramokat, vagy szeretitek ti kitalálni, mit csináljatok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje randizgatok egy sráccal, illetve már úgy is mondhatjuk, hogy járunk. :) Viszont csak hetente 1-2 napot tudunk együtt tölteni, ezért szeretném tartalmasan elfogyasztani ezt vele. Oké, én azt is élvezem, ha csak úgy vagyunk, nem csinálunk semmit, csak öleljük egymást, de néha azért kell valami nagyobb program is. Eddig ő volt az, aki kitalált minden alkalomra valamit, és elég kreatív, semelyik sem volt az a szokványos randiprogram, de nagyon élveztem őket. :D Nem tudom, ez hogy szokás...a csaj (én) is mondjon programot, hogy mit csináljunk, vagy bízzam inkább rá a továbbiakat is? Én például szívesen elmennék jégkorizni, vagy mozizni.

20/L


2015. jan. 1. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha a lány is szervezne valami programot.
2015. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan adhatsz te is program ötleteket.

Ha együtt csináljátok és élitek meg akkor együtt is találhatjátok ki, nem. Számomra ez lenne logikus.

2015. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is örülök neki. Nem egyszerű mindig csak nekem agyalni, hogy hova menjünk.
2015. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!