Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan nő aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő aki már szedett fel pasit? Hogyan csinálta? És milyen az ha kikosarazzák?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Eddig minden barátomnál én kezdeményeztem. Általában csak beszélgettünk, "véletlenül" összefutottunk, esetleg elhívtam valami programra haverokkal, majd csak két személyes programra. Moziba általában. Volt részem kikosarazásban is, félreértettem a tekintetét. Aranyos lány vagyok, de nem tetszem neki. Na bumm neki, egy-két hétig pityeregtem miatta otthon, aztán minden ment tovább. Az önbizalmam alapból a béka segge alatt van, annál lejjebb már nehéz vinni, szóval szarul érint a kikosarazás de ha arra várnék, hogy a fiúk ismerkedjenek velem szűzen halnék meg egyedül.
2015. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mumusan ***** válasza:

Eddig 1 kivétellel mindegyik pasimat én szedtem össze. Türelmetlen típus vagyok :)

Elég egy flörtölő pillantás, és egy csipet bátorság. A beszélgetéseket, helyzeteket olyan irányba kell terelni hogy alkalmat adjon amit szeretnél.

Volt akit leszólítottam az utcán. Tüzet kértem, beszélgettünk, majd mindketten egy későbbi vonatra mentünk haza, mint terveztük Budapestről. Sosem romlott meg a kapcsolatunk, csak elsodort minket az élet.

A mostani párommal is én kezdeményeztem. Pár közös buli, aztán alkalom adtán jöhetett a csók. 6 éve vagyunk együtt.

2015. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1/2 szerintem a leirtak alapján nem hinném, hogy az önbizalmad a béka segge alatt van. Talán a kérdezőnek igen. Majdnem minden pasit én szolitottam le. Semmi probléma nincs ezzel. De szerencsés vagyok, mert soha nem kosaraztak ki. Inkáb kihült a dolog.
2015. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!