Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mik azok a dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mik azok a dolgok amik pozitívak/amiket elvártok egy fiútól az első randin? 20/F

Figyelt kérdés

Bármit írhattok, de az olyan alapvető dolgokat pl. hogy ápolt legyen, illatos legyen azokat nem kell :D


Az ízlésetekre vagyok kíváncsi, főleg ezekre térjetek ki:


1.) Öltözködése: (képnek is örülnék)

csőnadrág (kép itt is jöhet), tetoválás, fülbevaló (milyen), piercing (milyen), gyűrű (milyen), karkötő (milyen), nyaklánc (milyen), festett/melírozott haj, vasalt haj, előny-e ha izmos

- Zavarna-e ha napszemüveget viselne mikor megpillantjátok egymást és nem utána sem veszi le?


2.) Minek örülnétek leginkább első alkalommal: sétálgatás, kajálás+sétálgatás, mozizás, náluk vagy nálatok film nézés,... stb.


3.) Ha megvan a közös szimpátia örülnétek ha hozzátok érne a fiú vagy a hajatokhoz nyúlna stb.?


4.) Ha megvan a közös szimpátia örülnétek neki ha már első randin próbálna lesmárolni a srác a randi végén pl.?


5.) Elköszönésnél a fiú mondja hogy ideje lenne hazamenni vagy jobb ha nem mondja?


6.) Elköszönésnél a fiú kezdeményezze a puszit, ölelést stb.? Ha igen akkor mi az ami szóba jöhet (puszi, szájra puszi stb.)


7.) Ha nem kísér haza a fiú és egyedül kell fél óránál többet utaznotok azt rossz néven vennétek?


8.) Ha legalább 1 percig szótlan a fiú miközben sétáltok az zavarna titeket? Szóval elvárjátok hogy végig beszéljen, kérdezősködjön a srác?


9.) Van olyan hogy annyit kérdez a fiú ami már zavaró?


10.) Ha nem visz a fiú magával semmit (csokit, rózsát, kisebb ajándékot) az mennyire gond?



2015. jún. 26. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

1. Tetoválást jó ha nem látom (=fel van öltözve), persze ez a tetkó helyétől is függ. Alapvetően számomra egy férfin egy ékszer elfogadható, ez pedig a karikagyűrű (namármost, ha első randiról van szó, akkor nyilván nincs ilyenje). Inkább nem tetszenek az izmosak (persze itt is kérdés, hogy mennyire az, de mivel mostanában elég sok olyannal találkoztam aki nagyon izmos, mellette viszont egy épkézláb mondatot nem tud kinyögni, ezért inkább mondom, hogy ne legyen az)Festett, vasalt haj? Hát akkor már inkább legyen kopasz, pedig attól is kiver a víz. Napszemüveg, ha nem veszi le, és nem indokolt a viselése (pl. verőfényes napsütésben nappal szemben autót vezet) akkor az elég nagy bunkóság.

2. Kávéház/teázó, abból is jó következtetéseket levonni, ha nem akarja kifizetni a kávémat (vagy annyira csóró, hogy 300 forint se fér bele, vagy annyira nem jövök be neki, hogy nem lesz következő randi) Ugyanez fordítva is igaz, ha a lány nem fogad el még egy kávét sem, akkor nem lesz kövi randi (amikor mondjuk ő hívhatja meg egy fagyira vagy valami)

3-4. Kifejezetten taszító

5. szerintem ne mondja

6. szerintem ne, nálam legalábbis nem jön be, de maximálisan arcrapuszi jöhet szóba, végtére is két viszonylag idegenről van szó

7. NE kísérjen haza

8. ne beszéljen állandóan, hagyjon szóhoz jutni engem is

9. igen van, nem rendőrségi vallatáson vagyunk, hanem randid

10. nem gond

2015. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen tolakodó.
2015. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nulladik kérdés: azért az illattal vigyázni kell, mert a 10 méterről érezhető illatfelhő sem egy előny és érdemes több nőt megkérdezni, hogy szerintük mi az ami HOZZÁD illő illat és nem csak "divcsis"

1. Ékszer: amilyet amúgy is hord. Ne legyen más, mint máskor, mert ha rájövök nem fog tetszeni később. Zavart okoz, akkor is, ha nem mondom. Olyasmi mint egy kisebb hazugság. Nem hánytorgatom fel, de...

Haj: vasalt már nem divat.. bár még néhányan hordják.

Izomzat: előny, ha arányosan izmos. Ne legyen testépítő bajnok (naturál, kis csuklyával). Napszemüveg: hazaküldeném, hogy tanulmányozza az illemkönyvet.

2. Nem mennék hozzá és ne jöjjön hozzám. Ismerjen meg annyira, hogy tudjon ajánlani egy pénztárcájához mérten nem drága, viszont érdekes programot.

3-4. Ez nagyon sok mindentől függ, rá kell éreznie.

5. Ne mondja. Mi vagyok én kisgyerek, hogy más ossza be az időmet. Ezt is vagy megszabjátok előre, hogy meddig tart a randi, vagy ahogy érzitek.

6. lásd -4.

7. Igen.

8. Van kínos csend és van ami jó. Ne karattyoljon csak azért, hogy mondjon valamit meg jópofa legyen, ugyanakkor legyen valóban érdeklődő. Sok éve volt olyan első randim amin öt órán keresztül beszélgettünk egy kávézóban két kávé és egy süti mellett és nagyon sokat megtudtunk egymásról mégsem volt kikérdezés jellege. Azóta is együtt vagyunk :)

9. Igen. Ahogy írták: nem vallatásra megyek, hanem randira. Lehet úgy is sokat kérdezni, hogy nem zavaró, de a mikor pusztult el a 8. aranyhörcsögöd pl. idegesítő.

10. Első randira ne hozzon semmit, ha mégis szeretne akkor az egy szál virág legyen (nem vörös rózsa, mivel még nem ismer).

2015. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Pont ma lesz első randim. :)

1.) Öltözködése: Én annak örülnék, ha úgy jelenne meg, ahogy általában kinéz. Mi első randira egy esti tóparti pikniket beszéltünk meg, tehát laza ölözetet a megfelelő. (Mi csak képen láttunk egymást) Nem kell nyaklánc, csillivilli, legyen natur. Engem zavarna a napszemcsi.

2.) Minek örülnétek leginkább első alkalommal:

Olyan programnak, ami ingyenes, így nem hoz senkit zavarba a "kinek illik fizetni" kérdés. Séta, duma, minnél jobban térképezzük fel egymást.

3.) Ha megvan a közös szimpátia örülnétek ha hozzátok érne a fiú vagy a hajatokhoz nyúlna stb.

A végén egy csók is jöhet akár, ezzel jelzi, hogy betalált a randi. :) Remélem így lesz ma :)

5.) Elköszönésnél a fiú mondja hogy ideje lenne hazamenni vagy jobb ha nem mondja?

ha úgy érzi, mondja.. ezzel semmi baj nincs

6.) Elköszönésnél a fiú kezdeményezze a puszit, ölelést stb.?

Mindenképp, bármit. Ezt majd te érzed, mennyire van odáig érted a nő.

7.) Ha nem kísér haza a fiú és egyedül kell fél óránál többet utaznotok azt rossz néven vennétek?

Nem

8.) Ha legalább 1 percig szótlan a fiú miközben sétáltok az zavarna titeket?

Nem. Akkor átveszem a szót, ezért társas kommunikáció.

9.) Van olyan hogy annyit kérdez a fiú ami már zavaró?

Inkább ha túl mélyen kutakodik a multamban, vagy a "pénztárcámban". Az ilyen kérdéseket kerüld.Ja és az intim kérdések is halál unalmasak ilyenkor.

10.) Ha nem visz a fiú magával semmit (csokit, rózsát, kisebb ajándékot) az mennyire gond?

Teljesen korrekt.Senki nem várja el, a másodikra sokkal jobb vinni. Az első randira minek? Egyáltalán nem biztos, hogy lesz közetetek valami. Inkább az első randin próbáld kipuhatolni, mi a kedvenc virága, legközelebb pedig azzal várod.. Sokkal jobban betalál szerintem.

11. Ne felejtsd el a kedvenc parfümöd, egy jó illat több mint fél siker!

2015. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Legyen normális. Huszonévesen azért már nen gErekek vagyunk, a feszülős csőnaci, melírozott, vasalt haj nagyon gáz. Én szeretem a tetoválást (ha jól elkészített és nem valami agyatlan tribal), piercinget is, de ez ízlés kérdése és nem elvárás. A legjobb egy ing és egy normál nadrág lenne vagy egyenes szárú farmer (nem szakadt, szegecses, koptatott stb.) a napszeműveget nem levenni irtózatatos taplóság.

2. A legszívesebben sétálni megyek, csónakázni, kilátóba, stb. Szóval szabadba. Lakásra nem.

3-4. Ha nagyon szimpatikus igen. Ha nem, akkor nem, de akkor úysem lesz 2. Randi sem.

5. Felesleges, ezt érzi az ember

6. Nyilván. Ha nagyon tetszett és 2. Randir is megbeszéltünk, csók. Ha nem, max ölelés vagy arcra puszi!

7. Nem szeretem, ha hazakísérnek, első randin eleve tolakodó.

8. Azért 1 perc csönd még nem kínos

9. Igen van. Ne csak kérdezzen, hallgasson és meséljen is.

10. Első randira inkább azt tartom furcsának, aki visz. Még nem is ismerjük egymást, de ajándékkal akar benyalni.

2015. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:

1. Adja önmagát, nincs elvárás az öltözködéssel kapcsolatban. Ha nem magát adja, egy idő után úgyis lehull az álarc.

2. Filmnézés közben nem lehet beszélgetni, szóval azt nem. Az első randi az ismerkedésről szól, szerintem nem jó olyan helyre menni, ahol nem lehet beszélgetni.

3.,4.: Első randin semmiképpen sem, mert ez nyomulás és pont az ellenkező hatást éri el.

5. Szerintem nincs jelentősége, hogy ki mondja.

6. Igen, a fiú kezdeményezzen, de ne az 1. randin.

7. Nem venném rossz néven.

8. Attól függ, hogy kínos csend-e.

9. Van, de ezt menet közben úgyis érzed, hogy hol a határ.

10. Én nem szoktam ilyesmin besérülni, nekem a minőségi együtt töltött idő többet ér.

2015. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Öltözködés, kinézet: nekem bejön a csőnadrág, persze nem az a kategória, ami szűkebb, mint az én nadrágom. :D Egy sötétebb színű, nem koptatott csőnadrághoz szerintem teljesen jó valami egyszínű póló, vagy valamilyen ing, és egy sportos, vagy sportosan elegáns cipő. Nyáron ugyanez, csak rövidnadrággal. :D

A tetkó nekem nagyon bejön, imádom a tetovált srácokat nézegetni, és ha ehhez egy ápolt, rövid (ilyesmi hosszúságúra gondolok: [link] ) szakáll is társul, akkor elolvadok. :D Persze nem elvárás nálam sem a tetkó, sem a borosta, igazából az eddigi barátaim többségének nem volt egyik sem, de attól még tetszik, és előny, ha van. :D A fülbevaló viszont nem tetszik, sem a gyűrű, karkötőből valami egyszerűbb elmegy, igazából nem foglalkoztat sem ez, sem a nyaklánc. A festett/melírozott haj srácokon nem jön be, sem a vasalt haj. Alkatra a vékonyabb, de kicsit izmosabb srácok jönnek be többnyire, tehát számomra előny az izmosság, főleg, hogy én is sportolok, és szeretem, ha a srác is mozog valamit.

Ha napszemüvegben jelenne meg, az nem érdekelne, ha később sem venné le, az zavarna, hiszen nem tudnék a szemébe nézni beszélgetés közben.

2. Első randin szerintem bőven jó a sétálgatás, max. ha elfáradtunk, beülünk egy kávézóba, vagy nyáron esetleg fagyizunk egyet.

3. Az érintés kifejezetten jól esik, ha megvan a szimpátia, viszont az nagyon zavarna, ha a hajamhoz nyúlna már az első randin, néha még azoktól is zavar, akiket ezer éve ismerek.

4. Ha nagyon megtetszik a srác az első randi során, akkor igen, örülnék a csóknak.

5. Ne mondja

6. Igen. Ez sok mindentől függ, mint már említettem a 4.-nél, nálam akár a csók is mehet, ha annyira bejön az illető.

7. Nem zavarna, a hazakísérést amúgy is max. akkor szoktam elfogadni első randi során, ha a közelben lakik ő is, ha a város másik végén, esetleg másik városban, faluban, akkor nem fogadom el. Persze azért jól esik, ha felajánlja.

8. Nem, olyankor feldobok valami kérdést.

9. Igen, ne csak én beszéljek végig, kíváncsi vagyok arra, hogy ő mit mondana, elvégre ezért randizunk.

10. Őszintén szólva, számomra inkább az lenne a furcsa, ha első randira hozna nekem valamit. :D

19/L

2015. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!