Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes randiznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes randiznom ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Először leírom a konkrét sztorit, utána meg a tapasztalataimat.


Megismerkedtem az interneten egy lánnyal, aki a Balaton nyugati partjánál dolgozik és még annál messzebb is lakik. Én Budapesten élek és dolgozok.

Komoly kapcsolatot szeretnék tőle. És beszéltünk róla, hogy leutazok hozzá egy randi erejéig. (1 napra)

Facebookon bejelöltük egymást és leveleztünk, de úgy érzem, hogy nem nagyon működik a kommunikáció (én elég kommunikatív vagyok, tehát tényleg csak azzal nem működik, aki nem teszi oda magát igazán).

Vagy több vasat tart a tűzbe, vagy nem jövök be neki igazán ezért csak B választás vagyok, vagy még keres jobbat.

Ezekre tudok gondolni.


Több képet is látott rólam, és mivel nem vagyok ronda azt mondta hogy jó képek, DE

és innentől jönnek a tapasztalataim: sok lány szerint nincs velem semmi baj, de nem is vonzódnak hozzám, mert "csak átlagos" vagyok. Nem szívdöglesztő jópasi, sármos mosollyal és nézéssel.

És rengetegszer előfordult már, hogy randiztam egy lánnyal és randi után egyszerűen eltűnt. (emailre, sms-re nem válaszoltak)


Őszinte leszek: ha pesti lenne a lány, akkor randiznék vele, mert nem kerülne sok erőfeszítésbe. De 3-4 órát utazni (oda és ugyanennyit vissza) azért, hogy esetleg ugyanazt az "élményt" kapjam, amihez eddig szoktam, az egy kicsit sok(k) lenne nekem.


Meg ugye HA mégis bejövök neki és lehetne valamit, akkor vajon hogy működhetne egy olyan kapcsolat, ahol havi 1x talizhatunk 1 napra? Fiatal lány, simán találhat magának szexpartnert arrafelé. Az meg nyilván rossz esne nekem.


Most hogy így leírtam, már nagyjából eldöntöttem: 80% hogy mégsem megyek le :(


De a véleményetekre és nézőpontotokra kíváncsi lennék!


2015. jún. 29. 08:09
 1/8 A kérdező kommentje:

HA tényleg úgy viselkedne velem, mintha egy jópasi lennék (érdeklődő lenne stb.) akkor is leutaznék.


De már megint úgy érzem, hogy kezd egyoldalú lenni az érdeklődés :(

2015. jún. 29. 08:11
 2/8 A kérdező kommentje:

*rosszul


bocsánat a helyesírási hibákért.

2015. jún. 29. 08:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges.
2015. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 29. 08:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges! Jobbat erdemelsz.
2015. jún. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hagyd az ilyen táv-dolgokat... Értelmetlen. (Tapasztalat, 1 évig húzódott egy ilyen kapcsolatom, fájdalmas vég és rengeteg szenvedés volt.)
2015. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó, itt nem a távkapcsolattal van gond. Nekünk is távkapcsolattal kezdődött, de pont most fogunk majd összeköltözni.

Itt viszont megvolt az érdeklődés és kompromisszumkészség mindkét oldalról közösen. A ti esetetekben ezt nem látom. A legjobb ami elsülhet egy viszonylag kellemes randi aminek nem lesz folytatása.

2015. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki.
2015. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!