Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alfa pasi hirtelen felenk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alfa pasi hirtelen felenk?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akinek mar fel eve tetszem ket hettel ezelottig semmi erdeklodest nem mutattam fele, de elkezdett tetszeni.


A lenyege az h folyamatosan bamul, folyton a kozelemben van de meg sosem beszeltunk (nincs mirol). A lenyeg az, h kozelrol nem mer ramnezni, azaz messzirol bamul de amikor elvonulunk egymas mellett elnez masfele, mikozben 0-24 ben folyamatosan bamul es probalja magara felhivni a figyelmem.


Nem felenk,sot, tipikus alfa ezert nem ertem h mi ez a kozelrol nem mer ramnezni?Mondjuk nem voltam egyedul ket masik kollegammal (nok) setaltunk....ez igy valami altalanos jelenseg egy harmincas pasinal?


Esetleg valaki otlet?:-)


Koszi



2015. jún. 30. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak ál-alfa. :D
2015. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet h igazad van, de az a rohej, h folyton hangoskodik es szornyen prezentalja magat, megallas nelkul bamul es sosem nez el es akkor kozelrol atmegy valami benaba...egyebkent telleg nem felenk, allitolg ket eve volt valami liezonja az irodaban szoval szamomra ez meglepo:-))Marmint ez a kisikolas attitud:-))
2015. jún. 30. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én béta vagyok.
2015. jún. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonlít rám.
2015. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A harsányság nem azonos az alfasággal.
2015. júl. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!