Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ne rontsam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne rontsam el?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, első találkozásnál lenyűgözött. Azt hittem jól leplezem, de mint az kiderült, nagyon is tisztában van vele, hogy tetszik nekem. Azt mondta látja a nézésemen és ahogy beszélek vele. Kb 0-24 órában írogatunk egymásnak, tegnap elkérte a számom és fel is hívott. Illetve van egy használati eszköz, amiről tudja hogy szükségem van rá és nehéz beszerezni, azt mondta ha találkozunk hoz nekem egyet, szóval nagyon kis segítőkész. Pénteken találkozunk újra. De nagyon rágörcsöltem, mert annyira jó pasi, olyan intelligens és olyan vonzó, hogy nem tudom elhinni hogy ősz óta nincs senkije, még csak szex sem volt. Borzasztóan félek, hogy átver, ki fog használni. Ezt el is mondtam neki, mire azt mondta ő senkit nem használ ki és nem tud kiigazodni rajtam. Nagyon rossz érzésem van, valószínűleg mert 8 hónapja sok borzalmas srácot fogtam ki akikkel ismerkedtem, és valószínűleg nem is vele van a baj, csak belém rögzült ez a stressz.

Hogyan küzdjem ezt le? Nem szeretném elrontani.

22N, 25F


2015. júl. 1. 23:00
 1/1 Mumusan ***** válasza:
Csak nyugalom. Ha kifogtál egy jó pasit, akkor kár izgulni azon hogy átver. Az elmondásod alapján jófejnek képzelem. Legyél bizakodó.
2015. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!