Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, hogy 19 évesen egy 42 éves férfi szeretne ismerkedni velem?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést, mert számomra nagyon taszító a tudat, hogy egy apukám korabeli férfi érdeklődik irántam, úgy hogy tisztában van a korommal.Persze idősebbnek tűnök, mint ahány éves vagyok valójában, általában 23-24 évesnek szoktak saccolni, na de a 23 év az csak 23 év...Szóval arra lennék kíváncsi(elsősorban inkább a férfiak hozzászólása érdekelne), hogy mi játszódhatott le az illető fejében ezzel kapcsolatban?

2015. júl. 2. 02:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
37%

Elmondom mi játszódik le.

Bár lehet szerinted így kellene legyen, de egy 42 éves férfinak is vannak igényei azért és az nem feltétlenül egy már valószínűleg megereszkedett mellű, ráncos, kövér 40-es nő. Persze sok vonzó 40-es nő van, de általában nem ez tapasztalható.

Továbbá, ő is volt 19 éves, amikor már szexuálisan aktív életet akart élni más 19 éves lányokkal így teljesen természetes, hogy most is vonzóik szexuálisan egy 19 éves lányhoz, megsúgom 80 évesen is fog.


Ha azt hiszed, hogy egy 42 éves férfi beteg, ha nem a saját korosztálya iránt vonzódik akkor inkább te vagy az.

2015. júl. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Gusztustalan. Ebben a korban ez sok. 46/F
2015. júl. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Egyre betegebb a vilag gyerekek. Az apad lehetne. Nincs sikere a30-as noknel? Kb. erre tudok gondolni. Valahol szanalmas az emberiseg.
2015. júl. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%

#1

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?

2015. júl. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még nem ismered Jaguár kommentjeit. :)
2015. júl. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%

#3

Mégis mi köze van az emberiségnek egy 42 éves férfi vonzalmához egy 19 éves lány felé???

Tényleg már, ilyen retardáltak adnak tanácsot akik elítélik az egész emberiséget ennyi miatt, vicc komolyan... :DD


Nem is beszélve arról, hogy ez régebben sokkal megszokottabb volt.

2-es, te pedig, ha tényleg egy 46 éves férfi vagy és nem tetszenek a 19 éves lányok (akik 24-nek néznek ki) vagy a beteg.

2015. júl. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy beteg, de nem is tartom normálisnak az ekkora korkülönbséget...
2015. júl. 2. 02:42
 8/31 anonim ***** válasza:
47%
Jaguar, te egy gyoker vagy. Mindent logikabol vizsgalsz, erzelmi intelligenciad nulla.
2015. júl. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Amúgy meg az igényességre hivatkozni hülyeség, sok szép harmincas, negyvenes nő van, akik adnak a megjelenésükre...
2015. júl. 2. 02:50
 10/31 anonim ***** válasza:
62%
9: Még csak nem is kell adni a megjelenésre, én egyáltalán nem adok, de ha rajtam van a lazacszínű fordos nyári ruhám (lapostalpú papucsban járok hozzá), az mindent visz. 18-70 évig.
2015. júl. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!