Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, hogy 19 évesen egy 42 éves férfi szeretne ismerkedni velem?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést, mert számomra nagyon taszító a tudat, hogy egy apukám korabeli férfi érdeklődik irántam, úgy hogy tisztában van a korommal.Persze idősebbnek tűnök, mint ahány éves vagyok valójában, általában 23-24 évesnek szoktak saccolni, na de a 23 év az csak 23 év...Szóval arra lennék kíváncsi(elsősorban inkább a férfiak hozzászólása érdekelne), hogy mi játszódhatott le az illető fejében ezzel kapcsolatban?

2015. júl. 2. 02:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
Jaj de unom már ezeket a kérdéseket...
2015. júl. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
42%

Inkább legyen nulla az érzelmi intelligenciám, különösebben nem érdekel.

Felőlem minden pasi azt csinál 42 évesen amit akar, nehogy már én döntsem el mi a normális és mi a beteg, pláne egy ilyen oldalon ahol nagyjából minden és mindenki beteg aki minimálisan is eltér a normálistól vagy fogalmazunk inkább úgy, megszokottól, hagyományostól.


Ám az emberiséget szidni csak azért mert egy férfi vonzódni mert egy nőhöz 23 év korkülönbséggel, hasonlóan magas intelligenciát sugall mint amit te mondtál, csakhogy ez nem EQ.

2015. júl. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
#11 Nem kötelező válaszolni! :)
2015. júl. 2. 03:23
 14/31 anonim ***** válasza:
Jagár! Valóban 46 os férfi vagyok. A 19 éves lányokkal meg semmi bajom,csak épp a lányom 20 éves,és lehet nem venné ki jól magát előtte,ha fiatalabb lenne a mostohája,mint Ő. Épp emiatt se tudok úgy nézni erre a korosztályra mint nöre. Nekem már gyerekek. 2-es,és 5 ös voltam.
2015. júl. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
6%
Jaguar! Valóban 46 os férfi vagyok. Én is megnézem a szépet, de mivel lányom már 20 éves,biztos nem vinnék haza mellé egy 19 éves mostohát. Nem vagyok pedifil,és nekem ez már más kategória. Nem tudok rájuk nőként nézni. Ebben a korban már ez van. :)
2015. júl. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Az ez előttit vedd semmisnek. Azt hittem nem ment át,mert 3 percig nem látszott a kommentem.
2015. júl. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%

Jöttünk haza buliból,jött velünk egy 15 éves lány is.

A lány addig könyörgött a bátyámnak, míg le nem szophatta.Nekem ki kellet szállni a kocsiból és várni, míg szopja.

Régen történt,15 voltam.

Kicsit rosszúl esett, hogy a velem egyidős csaj le sem szar, mert a 40 éves bátyámra hajt...

Szóval a lányokat sem kell félteni.

2015. júl. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

12: Olvastad A férfi joga két nőre c. könyvet?

Arról szól, hogy egy gyerekedkorú (vagy gyereket férjfogás céllal imitáló) lány nem elégítheti ki a társigényedet, mentális, érzelmi társad nem tud lenni minden téren.

azt csakis egy érett, veledkorú, felnőtt nő elégítheti ki.

Csak sajnáljuk azokat a "férfiakat", akik pótgyereket keresnek tévedésből (éretlen ostobaságból) társ helyett, mert nem elégítheti ki őket teljes mértékben.

2015. júl. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
33%

#18

Kit érdekel ki milyen társ lehet meg mit bizonygat egy könyv?


Itt arról van szó, hogy van egy jogilag felnőtt férfi és egy jogilag felnőtt nő. Semmit nem tudunk a körülményekről, a férfi érettségéről vagy arról, hogy társat keres éppen vagy csak futó kalandot.


Én azt mondom ez teljesen rendben van és úgysem fogtok meggyőzni másról mert nem is lehet.

A 46 éves férfi is csak a lányára való tekintettel nem kezdene 20 körüli lánnyal, de kíváncsi lennék mit szólna ahhoz, ha a lánya egyszer egy 40 körüli férfit vinne haza.

2015. júl. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
43%

"Semmit nem tudunk a körülményekről"


Dehogynem. A Kérdező a 19 éves lány, akihez a 42 éves férfi közeledik, és arról ír, hogy neki ez mennyire visszataszító.

2015. júl. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!