Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, hogy 19 évesen egy 42 éves férfi szeretne ismerkedni velem?

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést, mert számomra nagyon taszító a tudat, hogy egy apukám korabeli férfi érdeklődik irántam, úgy hogy tisztában van a korommal.Persze idősebbnek tűnök, mint ahány éves vagyok valójában, általában 23-24 évesnek szoktak saccolni, na de a 23 év az csak 23 év...Szóval arra lennék kíváncsi(elsősorban inkább a férfiak hozzászólása érdekelne), hogy mi játszódhatott le az illető fejében ezzel kapcsolatban?

2015. júl. 2. 02:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Tehát a konkrét eset az, hogy egy 42 éves férfi annak ellenére közeledik a 19 éveshez, hogy az viszolyog a korkülönbség miatt, és vajon akkor mégis mi van a férfi agyában ilyenkor? Az van a férfi agyában, hogy összetéveszti a párválasztási ösztönt az ivadékgondozási ösztönnel (röviden: hülye).
2015. júl. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
84%

Na akkor ideje hogy bekapcsolódjak. Biztos, hogy le leszek pontozva, de nem érdekel.


Az én férjem és köztem 25 év kor különbség van. 16 évesen ismertem meg. Lehet számolni... azóta eltelt 12 év. Sose zavart a kora, fiatalos kinézetre, gondolkodásban is. Azóta összeházasodtunk, 3 gyerekünk lett. Ja, és a koromnál mindig fiatalabbnak tüntem, én 19 évesen még mindig 16-nak néztem ki, pedig akkor már szültem egy gyereket. Nem tartom undoritónak, nem is értem mi a kérdés.


https://www.youtube.com/watch?v=xjK_RLP9YZo film is készült erről a témáról. Tény, hogy itt a lány fiatalabb.

2015. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azoknál a férfiaknál van,akik 30 évesen szüzek voltak és nem voltak fiatalabb lánnyal, vagy pedig akik nagyon pedók.
2015. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
66%
Mert szereti a friss pipihusit, a 40-es nők meg többnyire kiégett csoffadt milfek, két zabigyerekkel a nyakukban.
2015. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem meg 66%-os te képtelen vagy elfogadni, hogy ez csak két szám.


Gyakorlatilag mindketten felnőttek. Látszik, hogy egyáltalán semmi érvet nem sorakoztatsz fel csak és kizárólag a korkülönbségből származó szubjektív ítélkezésed hozod fel ilyen olyan körítésben.

2015. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Ismeritek Jókai Mór Aranyember című regényét? Tímár Mihály, amikor megismeri Noémit, 42 éves volt. Noémi pedig 16. Ehhez még vegyétek hozzá azt, hogy akkor még sokkal később értek a lányok, mint mostanság. Egyre képmutatóbb világban élünk. Ha te tetszel a 42 éves pasinak, hát tetszel, és nyilván nem azért, mert 23 év van köztetek, hanem azért, mert valami megragadta őt benned. Te sem azért utasítsd el, mert 23 évvel idősebb, hanem azért, mert valami nem tetszik benne. Az is teljesen ok, ha öregnek látod, és ez taszít téged. De ezt ne számolgatásokkal döntsd el.
2015. júl. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ugyanaz játszódik le mint egy 25 éves fejében. Tetszel neki. A valódi korodat tudja vagy csak ahogy kinézel? Ha 23 évesnek gondol, az sokat számít, én most 42 évesen egy 20 évessel nem tudok egy hullámhosszra kerülni, 25 évessel már igen. Gyorsan változnak az emberek még ebben az életkorban. Én nem kezdenék flörtölni ilyen idős lánnyal mint te, még ha nagyon tetszik is, mert tudom, hogy a legtöbb lány hasonlóan visszataszítónak tartja mint te. De nem mindenki, ahogy fent is írták, és nekem is volt már 15 évvel fiatalabb barátnőm. Ott se én kezdeményeztem. Hosszú kapcsolathoz nekem magamnak se tetszene ekkora korkülönbség. Ha kicsit idősebb leszel, akkor majd rájössz magad is, hogy mindegy, hogy valaki 20 vagy 40 vagy 60, uram bocsá, 80 éves, mindegyik csak ember. Most talán még nagyon az gyerek-szülő szűrőn keresztül látod az idősebbeket. Nem arra gondolok, hogy hirtelen vonzódni kezdesz majd az idősebbekhez, de nem fogsz meglepődni, ha rájössz, hogy némelyik 80 évesnek is tetszel. Megmondani persze nem fogja, annál is inkább, mert gyakran csak a szájuk nagy. Van amelyiknek nem csak a szája :) 42f
2015. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én 35 éves férfiként szintén megnézem a fiatal 18-20 éves lányokat. Egyrészt többnek látszanak a koruknál jó pár évvel, másrészt úgy is öltözködnek, hogy felkeltik az ember figyelmét. Néha én is eljátszom a gondolattal, hogy milyen lenne vele, még úgyis, hogy tudom majdnem 2x annyi idős vagyok. De ha egyszer jól néznek ki és vonzóak. Férfiak vagyunk, ez van. Akinek nem tetszik, az ne nézze őket.
2015. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

25: Szerintem Te vagy képtelen elfogadni a Kérdező érzéseit:


"Azért tettem fel a kérdést, mert számomra nagyon taszító a tudat, hogy egy apukám korabeli férfi érdeklődik irántam"


Minduntalan figyelmen kívül hagyod ezt, és tagadod, hogy elhangzott volna! Ragaszkodsz hozzá, hogy a kérdéseben 2 felnőtt ember kölcsönös közeledése van megfogalmazva!!

2015. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"semmi érvet nem sorakoztatsz fel csak és kizárólag a korkülönbségből származó szubjektív ítélkezésed hozod fel ilyen olyan körítésben."

Én kizárólag azt ismételgetem, hogy a Kérdező HÁRÍTJA és NEM VISZONOZZA ezt a vonzalmat!

Te pedig ragaszkodsz hozzá, hogy 2 felnőtt ember azt csinál, amit akar. Igen. Addig, amíg a másiknak nem okoz rossz érzéseket! De itt ezt a határt áthágta a férfi, és ezt a Kérdező maga állítja, tehát a kérdésben szerepel! EZ a szitu, és NEM az, amihez ragaszkodsz. Az a verzió, ami mellett érvelsz, CSAK A FEJEDBEN LÉTEZIK, DE ITT A KÉRDÉSEBEN NEM AZ A SZITU VAN!

Próbállak rávenni, hogy ON legyél én ne offoljad szét a topicot.

2015. júl. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!