Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Önbizalomhiányos férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos férfiak! Mennyi biztatás kell nektek? Mondjuk egy viszonylag jól sikerült randi után mi kell ahhoz, hogy elhiggyétek, hogy elég jók vagytok a kiszemelt nőnek, és lépni tudjatok felé?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi más nem kell, mint érezzem, hogy fontos vagyok neki és szeretne még velem találkozni.
2015. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
# 10: Hát nekem azzal pont odalenne az ismerkedés varázsa... szeretem az egyenességet, őszinteséget, de nem tudnám férfinak tekinteni azt, akinek ennyire egyértelmű jelzés kell. Dobok én fel elég sok magas labdát, neki csak az a dolga, hogy lecsapja. Ha még erre se képes, akkor tuti nem akarnék tőle semmit, mert akkor egy kapcsolatban sem várhatnék tőle túl sokat...
2015. júl. 4. 16:14
 13/18 anonim ***** válasza:
konkrétan milyen lasztikat dobsz neki? :D
2015. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Pedig a férfi abból ért a legjobban. A színezetlen, egyértelmű jelzésekből. Ha pedig kéreted magad, joggal hiheti azt hogy csak szórakozol vele.
2015. júl. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
# 14: Összemosol dolgokat! Ki mondta, hogy kéretem magam? Csak nem teperem le. Ha kezdeményez, egy percig nem kéretem magam. De számomra egy jó kapcsolat a kölcsönösségen alapul, tehát ha én teszek felé lépéseket, akkor ne egy helyben ülve várja, hogy még, még és még! Volt ilyen kapcsolatom, és hosszú távon őrjítő, amikor a férfi mindent a nőtől vár, ő maga képtelen kimutatni az érzéseit, bármit is tenni a kapcsolatért.
2015. júl. 5. 12:00
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Megértem a kérdezőt, bár tényleg úgy lenne a legegyszerűbb, ha nyíltan menne a dolog. Kellene a csajoknak is egy farok hátulra, mint a kutyáknak, úgy lenne a legegyszerűbb, látnánk, h mikor csóválja, de ez olyan játék, h aki nem kockáztat, az nem is nyer. Egy égést be kell kockáztatni, ha nem jön be, így jártunk, nem olyan hosszú az élet sajnos ebbe kell belegondolni a férfiaknak, és sose tudni, h mikor múlunk ki, szóval addig is próbálkozni kell, ha kis esély van, akkor is. :)


Ja, de tanácsot a nőknek nem tudok adni, egyértelműbb jelet adjatok, ha béna vki, mondjuk a karérintést hallottam sokszor, az jó lesz. :D Ha nem érti, h miért érsz hozzá úgy, akkor sose érti meg. :D

2015. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező a 12.-ban jó húrokat penget, nem a direktben közlés játéka a randizás.


Nekem volt már jópár randim. Köztük olyan is, ahol a lányt én érdekeltem jobban, mint ő engem. Egyik ilyen alkalommal történt, hogy kocsmában röhögcséltünk, piáltunk, de hogy őszinte legyek, nem hogy egy témát, de még a lány nevét sem tudom felidézni. Kb. másfél óra után teljesen véletlenül, de rátettem a kezem a kezére, mire azonnal abbahagyta a nevetést, komoly arcot vágott és azt mondta, hogy már egy órája erre várt...

Gondolom ő küldhette a "jeleket", de én vagy nem vagyok képes észlelni ezeket vagy az érdektelenségem miatt nem észleltem.

Elgondolkodtató, na.

2015. aug. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Érdekes volt így visszaolvasni a kérdésem és a válaszokat... A helyzet az, hogy gondoltam is erre, amikor egymás mellett fekve átölelt és a karját simogattam, akkor arra gondoltam, hogy "na, akkor most egyértelmű jeleket adok!". :) Mert hát néhány nappal a kérdésem kiírása után összejöttünk és azóta is együtt vagyunk, napról napra szerelmesebben! :)
2015. aug. 18. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!