Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk! Milyen legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Milyen legyen egy első randi?

Figyelt kérdés
15-20 éves lányok, nektek milyen az "ideális" randi? Hova mennétek el szívesen a fiúval, mi férne bele az első randiba, mennyi időt töltenétek vele? Úgy, ha nem ismeritek egymást rég óta, hanem friss teljesen maga az ismeretség is. Fiúk ti hova vinnétek el a lányt aki tetszik nektek?

2015. júl. 4. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A megjelölt korosztály kimeryti tini kategóriát (és abban is meglehetősen tág).
2015. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha friss az ismeretség, akkor a randi legfontosabb célja, hogy minél jobban megismerjük egymást. Ezért pl. a mozi és hasonló jellegű programok szerintem nem annyira jók. Én mondjuk szeretek nagyon beszélgetni, így élveznék szinte bármilyen programot, ha az a cél úgyis, hogy egymásról többet tudjunk meg. Egy hangulatos kávézó, különlegesebb étkezde (nem feltétlenül kell étterembe vinni a lányt nyilván:D), egy séta egy szép parkban, fagyizás stb.

20L

2015. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: akkor leszűkítem: 16-18 korosztály.

2. válaszoló: köszi a választ! parkba, vagy hasonló helyen sétálgatni, esetleg borozgatni?

2015. júl. 4. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Elvinném kapna egy tölcsér fagyit, max 2-3 gombócot nehogy túlzásba vigye és elhízzon a lelkem, aztán elvinném egy játszótérre, ott hintapalintáznánk, majd hazafelé virágot keresnénk az úton, majd kapna egy lufit és aztán ennyi.-
2015. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15-17 éves lányokkal mikor randiztam, bárba akartak menni.

17 feletti lánnyal már lehet egyéb helyekre is menni. Sétálni, fagyizni, étterembe stb.

2015. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami nekem ideális lenne: Valamilyen múzeum vagy galéria, aztán egy jó hosszú séta sok beszélgetéssel (közben esetleg egy fagyi.)
2015. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!