Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a megnyerő és jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a megnyerő és jó flört? Tudnátok példát mondani? Nem betanult dumákra gondolok!

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kíváncsi, hogyan néz ki ha valaki jól flörtöl. Nem csak konkrét szituációban értem, hanem úgy általánosan. Mivel férfi vagyok, így a férfiakra vetítve érdekelne a véleményetek!

2015. júl. 7. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden más jó lesz, csak ne az Éjjel nappal Budapestet vegyed példának vagy a többi valóságshow-t, mert azok a népbutításra mennek.. Hallgass a józan eszedre, tiszteld a társat akivel vagy és ez visszafelé is legyen.. Azaz legyen egyenlőség..
2015. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nézek tv-t egyáltalán, így nem is tudom, hogy ott mik mennek. Egyszerűen érdekel a téma, olvastam, hogy a jó flört nagyon sokat segít az ismerkedésnél és érdekelne tapasztaltabbak véleménye.
2015. júl. 7. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Az az adott helyzettől,helytől és partnertől függ. Nem lehet konkrét példákat mondani.
2015. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a flört egy összenézés egy kacsintás mosoly amikor még csak egy szót sem váltottatok majd a továbbiakban mikor már kommunikáltok...

szerintem a mai csajoknak bejön és olvadnak ha kicsit csipkelődősre veszed a formát és elengedsz 1-2 bókot is h ez meg az milyen jól áll neki milyen jól néz ki stb...

olyan dologra is kitérhetsz h mi tetszett meg neked a legjobba benne ha ismered akor nem csak a külsejére lehet hajtani :D

bár ez már nem csak a flört...

2015. júl. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a jó flört, mikor egy pasi okosan és kreatívan flörtöl. Például beszélgetünk egy teljesen ártatlan dologról, de ő valahogy megtalálja a módját, hogy elsüssön egy kétértelmű bókot, ami félig viccesen hat és én is beszállhatok a játékba.
2015. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a flortolest helyzetgyakorlatokkal tanultam meg. Honapokon at tanultam a flortolest es masokat is figyeltem, hogy csinaljak. Regebben en se tudtam. Ma mar nagyon jol flortoltok, amikor csak kedvem van, barmilyen temaju beszelgetes soran. Lenyeg, hogy nem erdekel, hogy mit szol a cimzettje es vallalom, ha megsertodik miatta. Egyszeruen kimondom a flortot illetve poent , ami eszembe jut gorcsoles nelkul. Mivel most van elettarsam , igy mindig o a cimzett. N
2015. júl. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!