Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok egy olyan huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy olyan huszonéves férfival együtt lennétek akinek nincs stabil jövő képe, de csak ez az egy nagy hibája van?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem talált még rendes iskolát és munkahelyet, nem tudja még hogy milyen irányban tanuljon és találjon munkát.
2014. jún. 14. 12:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Szeresd nagyon, és motiváld. Láttam már olyat ismerőseim közt, hogy valaki a szerelme hatására lett felelősségteljes, mikor már volt kinek felmutatnia valamit, volt kire vigyáznia :)
2014. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Én magamról kérdeztem. Az a bajom, hogy tényleg nincs stabil jövőképem, és emiatt nem tudom, hogyha megismerkedek valakivel akkor hogy hozzam szóba.
2014. jún. 14. 12:40
 3/43 anonim ***** válasza:
"nem talált még rendes iskolát és munkahelyet" Rendes iskolát? Ezalatt milyen iskolatípust értesz? Mert nem mindegy, hogy középiskolát keresel 20-onévesen, vagy azon gondolkodsz, hogy elmennél egyetemre. A munkahely pedig szintén necces, addig nem lehet pl. összeköltözni, amíg együtt nem tudunk megélni kettőnk fizetéséből, tehát ez megint egy hátráltató tényező.
2014. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem gondolkodsz el azon, hogy mi érdekel? A stabil jövőkép abból alakul ki, hogy valami nagyon érdekel, azzal sokat foglalkozol, majd megjön a siker, és jó esetben a munkával a pénz is. Nem hipphopp lesz stabil jövőkép, hanem a munkálkodás során. Ha semmi nem érdekel, akkor nem állnék szóba veled. Az unalmas és szánnivaló.
2014. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
5 éve érettségiztem le. De nem találok olyan iskolát ami kézenfekvő lenne nekem. Főiskolára egyetemre meg sajnos nem elég a pontszámom.
2014. jún. 14. 12:48
 6/43 anonim ***** válasza:
És az elmúlt öt évben? Újra érettségizés? Ambíciók? OKJ? Kicsit későn eszmélsz. Ha jóval fiatalabb lányt választasz, végezhettek együtt, neki talán még jelenthetsz perspektívát.
2014. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
Menj okj-s képzésre, ha tudsz valamit dolgozz mellette, vagy tanulj nyelvet, vagy érettségizz újra 2 tárgyból.
2014. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Anyukámat elvesztettem nagyon sokat gyászoltam, és nem voltam képes egy iskolával se végezni. Szerencsére már sokkal jobban vagyok lelkileg, csak most olyan szakmát választottam ami nem tetszik, és nem nagyon szeretnék vele foglalkozni. Fogok még tenni azért, hogy jobb életem legyen, de jó lenne ha valaki megértené ezt a helyzetet és nem bánná, hogy ebben a helyzetben vagyok még. Újra érettségizni nem fogok. Nem izgat annyira a diploma.
2014. jún. 14. 13:09
 9/43 anonim ***** válasza:
végezz el egy OKJ-t, nem igaz hogy szar se érdekel
2014. jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló helyzetben vagyok én is. Ahol és amit tanulni szeretnék, oda akkor se vennének fel, ha aranyat szаrnék, mert borzalmasan kevés pontszámmal rendelkezem. Amit meg nagyon szeretnék csinálni munkakörön belül, ahhoz meg nincs meg a kívánt végzettségem, amihez ugye a pontszámok kellenének. Úgyhogy nincs valós jövőképem arról, hogy hogyan tovább. Nagyon félek attól, hogy egy koszos gyárban egy koszos gépnél fogok lehúzni 30-40 évet, de nem tudok mit tenni. Ilyen az élet, nem minden álom valósulhat meg. :)
2014. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!