Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele vagy ne?

Figyelt kérdés

Egy ideje nincs barátom, és már rossz egyedül, de senki olyannal nem találkoztam, akivel tetszettünk volna egymásnak. Ezért felmentem egy netes társkeresőre, ahonnan volt is pár randim, de mind katasztrófa volt. Most pár hete beszélgetek egy sráccal, aki nagyon kedves, jól megértjük egymást, a képek alapján a külseje is tetszik, és megbeszéltünk egy randit a jövő hétre. Viszont nem tudom elcsendesíteni a kis hangot, hogy ennek nem így kéne lennie, nem így kéne megismernünk egymást, mert ez erőltetett. Szerintetek találkozzak azért vele, vagy tényleg nincs értelme?

22/L



2015. júl. 12. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér.
2015. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész el sose tudod meg.
2015. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TallandThin Boy ***** válasza:
100%
Nem értem mi ezzel a gond. Miért ne lenne értelme? Szükséged van valakire vele meg jól kijössz, akkor miért ne?
2015. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Találkozz vele :) nekem is rengeteg borzalmas netes randim volt, aztán találkoztam egy sráccal akivel nagyon különleges volt..
2015. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne értelme? Nem tök mindegy, hol találod meg a párod? A lényeg, hogy megtaláld! :) Én is társkeresőről ismerem a párom (fél éve tart), és nincs semmi "baj" vele azon kívül, hogy amikor ismerősök kérdezik, hogy jöttünk össze, és elmeséljük, néznek egy nagyot, hogy "óó, igen, ez tényleg működik?" De nyugtázzák, és ennyi. Persze, jó lenne, ha romantikusabb lenne a megismerkedésünk története, de ez igazán elenyésző "probléma". A lényeg a végeredmény :) Hajrá!


23/N

2015. júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most bukkantam rá erre a kérdésre a régi kérdéseim között. Köszönöm mindenkinek a választ, végül találkoztunk, és azóta már együtt is lakunk :) :)
2017. okt. 9. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!