Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A hétvégén találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén találkoztam egy lánnyal, szerintetek mit kellene tennem? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

A történet röviden: Szombaton a barátaimmal elmentünk egy kis esti italozásra, az egyik helyen ahol jártunk találkoztunk egy lánnyal akit régebbről ismert. Egész este vele beszélgettem, nem történt semmi komoly (fogtuk egymás kezét ennyi), de jól éreztük magunkat, viszont elköszönésnél hülye módjára nem kértem el a számát. Lehet, hogy van barátja és a következő 3 hétben nem igazán tudnék 'véletlenül' belefutni, mert hét ő hétköznapokon dolgozik, én nekem pedig az elkövetkezendő 2 hétvégén külföldön van dolgom.


Szerintetek ráírjak 'idegenként' facebookon, vagy várjak a dologgal addig amíg nem találkozunk újra?


Előre is köszi a válaszokat!


22F


ui.: Ha valaki szeretné mélyrehatóbban is megismerni a helyzetet és úgy tanácsot adni, akkor szívesen elmesélem neki privátban.



2015. júl. 13. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld be, az teljesen jó kezdés. Ha normális a képed, tudni fogja ki vagy. Ha visszajelöl, várj kicsit, utána írj rá.A nem túl nyomulós érdeklődéssel nem kell 3 hetet várni, mert közben "lecsillapodhatnak a kedélyek", vagy talál még 3 srácot, akivel ugyanez történik. 20l
2015. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!