Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 4 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Egyszer (kb 2 hónapja) már találkoztam a szüleivel. Most fogok hétvégén újra találkozni velük. Illene vinnem nekik pl egy bonbont?

Figyelt kérdés

Illene vinnem nekik pl egy bonbont? Vagy hülyének fognak nézni, hogy először nem vittem, és most viszek? :D Hogyan köszönjek, és hogyan szólítsam őket? Tehát pl.: "Jónapot, ezt Önöknek hoztam." Ez nagyon távolságtartó nem? (Azért izgulok ennyire, mert előző barátaim szüleivel nem találkoztam, vagy nem éltek már a szülei)


20/L


2013. jan. 8. 21:07
 1/4 anonim válasza:
igen, legalàbb egy milkacsokit vigyèl nekik, hogy làssàk hogy mèg ràjuk is gondolsz. ès nem ez a tipikus anyos viszony àll fent. ugy köszönj ahogy szeretnèl. majd megengedik hogy tegezzd. fogadd el.:)
2013. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát pont most húztak le egy másik kérdésben, hogy max. 16 lehetek, de én csókolomot köszönök nekik :) És x.néni, y. bácsi a megszólítás. Bonbont én sem vittem, nem úgy jött ki a helyzet, de szülinapra, névnapra már vásároltam bonbont.

25L

2013. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy előző vagyok, szerintem vihetsz egy bonbont, baj nem lesz belőle, a csokinak meg mindenki örül :)
2013. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. jan. 8. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!