Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerek 1 fiut egy olyan 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek 1 fiut egy olyan 6 honapja es na szoktunk irogatni de mikor masok elot vagyunk ojanok vagyunk mit ket idegen. Igaz koszoni is szoktunk egymasnak 1 el is hivott bulizni tancoltam velle. Ez azt jelenti h tecem neki? vagy csak jatszik velem?

Figyelt kérdés
NEM ISMEREM A PASIKAT
2008. szept. 3. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem értem mi az hogy játszani :D de szerintem ha valaki játszik is a lányokkal, azt nem teszi számára közömbös vagy nem vonzó lányokkal, szal tuti bejösz neki.
2008. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2008. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak szórakozik veled! Ne dőlj be neki, míg meg nem ismered!
2008. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt már megvan az eredmény:


Három lehetőség van:

1. Ezt igy folytatjátok

2. Kideríted

3.Keresel mást



És Ne dőlj be neki mert én mint fiú ha én ilyen lennék előszőr is egy fiú egy normál nem szórakozna ezzel de kitudja lehet haverokkal dumálták.


Vagy bókolj neki és kideríted ezzel hogy mennyire reagál.

2008. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vedd a bátorságot és beszélgess vele akkor is, amikor mások előtt vagytok. Ha szívesen beszél veled, akkor biztos nem csak játszik veled.
2008. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kor?
2009. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyelvtanjegy?
2009. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Beszólogatós válasza:
Majd egy olyan 10 év múlva foglalkozz inkább a pasi témával, most a sulira koncentrálj, próbálj meg sokat írni! Jegyzettömbbe sokat gyakorolhatsz...
2010. dec. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!