Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már egyszer randiztunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyszer randiztunk, de azt mondta várjak, most hogyan tovább?!

Figyelt kérdés
Én 25 vagyok,a csaj 24,első randin sztem jól sikerült,nagyon sokszor sikerült megnevetettnem,azt mondja szimpatikus személyiség vagyok neki,meg aranyos stb,de még várjak mert az előző exét nem heverte ki,és most eggyelöre ne találkozzunk?!Most hogyan tovább?!

2015. júl. 14. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ezt buktad. De legalább őszinte volt.
2015. júl. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy természetesen,ha adódik más akkor ne várjak rá,de most eggyelőre nem akar találkozni,kérdeztem van más is rajtam kivül aki rástartolt?!Azt mondja nincs,bár azonkivül hogy elhiszem amit mond,mást nemtudok tenni,mert ezeket a dumákat mikor hallottam általába 5ből 5ször bebuktam....
2015. júl. 15. 00:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordítok: aranyos vagy, kedves, vicces, de ennyi. Gyakorlatilag egy szexuális feszültségtől mentes, baráti találkozó volt. Ő nem egy kiherélt havert keres, hanem egy férfit, aki előhozza belőle a nőt. Nem akarja folytatni, gyakorlatilag biztat, hogy menj mások után. Felejtsd el ezt a lányt, tanulj a hibáidból.
2015. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős.
2015. júl. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Remélem nem igaz amit mondtok de azért köszönöm a tanácsokat!
2015. júl. 15. 01:04
 6/10 anonim ***** válasza:

80% os, mibol gondolod, hogy a kerdezo egy kiherelt haver?

Amugy tenyleg buktad , sajnalom, es nem a kihereltseg miatt, hanem mert szimplan hiaba vagy jo fej, adott esetben kedves, nem nezel ki eleg jol /ertem ezalatt azt, h a csaj nalad jobb fizimiskaju hapsikhoz van szokva, ill lehet penzesebbekhez is/

Ezeken mulik a dolog, keresgelj tovabb tehat /ertelem szeruen nem mondott igazat azzal, h nem heverte ki azexet, a valosag az, h nem vagy eleg jo hapsi neki/

2015. júl. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálta a kutyaharapást szőrével, általában nem jön be hosszú távon, de ő legalább az elején megmondta, hogy még nincs túl az exén. Van, aki nem mondja meg, és reménykedik, hogy változnak az érzései, aztán több hónap, esetleg év után lép le, ami még rosszabb. Ha úgy gondolod, hogy neked így is megérni várni rá, akkor türelem, és hátha. A te döntésed, hogy továbbmész-e, vagy bevárod őt.
2015. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6os én értem amit mondasz,azt mondta előtte kigyúrt palija volt és nemtetszett,de ha igen akkor meg minek hazudna?ha nem nem tetszettem volna neki akkor meg nem hogy találkozóra nem jött volna,de szóba se állt volna velem nem igaz?
2015. júl. 15. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy tetszel valakinek, meg az, hogy vannak-e érzései, hogy több legyen, az két külön dolog. Ő még nincs túl az exén, semmi értelme nem lenne, ha így belemenne egy kapcsolatba.
2015. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

'Elotte kigyurt palija volt, es nemtetszett....'

Na ez egy tipikus kamu. Ez ugy szokott lenni, hogy eszrevesz esetedben egy pozitivumot /az elozohoz kepest/ mondjuk valamivel jobb anyagi hatterrel rendeljezel. Meg eszreveszi, h az elozohoz kepest bizony sovanyabb, satnyabb, meg kevesbe joarcu vagy. Viszint az egyetlen elony miatt /vagy annak igerete miatt/ kapsz egy eselyt. /ertelemszeruen onigazol akkor, amikor azt mondja, h az elozo izmos nem is tetszett neki, en pl atlagos magassagu vagyok, volt egy csaj aki ramcuppant, az osszes addigi hapsija 190 nel kezdodott, es folyton azt mondogatta nekem, h ot nem erdekli a magassag, talald ki mi tortent ( igen, lelepett egy 2meteres mukival)

Szoval ha IRL latvanyosan szarabbul nezel ki akkor minimum miller kell legyel, h hamar legyen kovetkezo randi.

Alattad levo az erzelnekrol...illetve ahhoz kapcsolodva a kerdezonek, ne hidd el soha az ilyesmit. Egy nonek eppugy nincsenek erzelmei elso alkalommal, mint egy ferfinak. Az alacsony erzelmi intelligenciaju csajpk szoktak ossze keverni a szexualis izgalmat az erzelmekkel /ugye a kemia/ .

Kicsit osszevisszara sikerult, de gondolom erted mire akarok kilyukadni

2015. júl. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!