Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyire vagytok gálánsak a nőkkel ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Igénylitek-e hogy a partneretekkel igényes,elegáns helyekre menjetek,ne a megszokott unalmas mozi,Mc'donalds,kávézó,séta,padon üldögélés legyen a program.Visztek-e virágot,illemtudóak vagytok-e úriemberek módjára ? Tiszteletben tartjátok a nő intim szféráját,tehát nem vagytok tolakodóak,nem másztok rá,nem fogdozzátok össze-vissza ? Búcsúzáskor megköszönitek az estét,és nem erőltetitek a csókot ?
2015. júl. 15. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Én így szoktam régen, már 44 éves vagyok, de gondolom, most is így illene.
2015. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Én az lennék, csak ez kimarad az életemből. De szerintem 2 féle ember van, aki úriember és aki félvállról veszi a nőjét.
2015. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Másképpen régimódi a lány?
2015. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok gáláns abban az értelemben, hogy nem viszem a nőt "igényes, elegáns" helyre. (Értsd: nem költöm rá szakajtóval a pénzt.)


Mekibe csak suttyók mennek randizni, egy kávézó, teázó vagy normál étterem viszont teljesen rendben van.


Drága ajándékot stb. majd kap akkor, amikor összejöttünk. Igényes nő úgysem várja el, hogy a férfi két kézzel szórja rá a pénzt az első randik alatt.

2015. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az lennék teljes mértékben,csak esélyt sem kapok rá,hogy az legyek egyáltalán.Mivel nem születtem helyesnek,így aztán rám se néznek a nők... :/

24/F

2015. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én vagyok a garancia,szerencsés nő az akivel ismerkedem :D de pl exemet előbb megdugtam mint hogy megismertem volna...szóval kötetlen randi volt



és rámenős vagyok,és ez sikerre is visz,igaz nem gróf 40es nőkkel ismerkedtem régen se,szóval nyugodtan lehet mellőzni a marhaságokat,meg a kiadásokat.

költsön rá az aki nem elég jóképű.....haha

2015. júl. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!