Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érezte már itt valaki úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már itt valaki úgy, hogy egy idő után belefárad a neten történő beszélgetésbe egy kölcsönös szimpátián alapuló kommunikáció során?

Figyelt kérdés

Sok nő azt vallja, mi férfiak vagyunk, akik nem akarunk, nem merünk személyesen találkozni. Érdekes, mert én pont mindig azt látom ismerőseim körében is, többször én is tapasztaltam már, hogy általában a nők a szájkaratésok, és elég nekik a netes csevej :)

Érezted már úgy, hogy unod ezt az állapotot, és az agyad legyőzte végül a szívedet, hogy ne tapasztald meg többször a nagy büdös semmit, ami aztán lesz a beszélgetésből?


2015. júl. 18. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az itteni nőkkel 2-3 levélváltás után befejezzük, egyik sem keltette fel eddig komolyabban a figyelmem. A kapcsolatban álló, komolyabb nőkkel (nem sokan vannak, szám szerint hárman) szinte heti rendszerességgel írunk egymásnak, egy-egy hozzászólást, vagy kérdést privátban kivesézünk, ilyesmik. Nekem totálisan idegen, hogy interneten vadidegeneknek napi rendszerességgel beszámoljak a magánéletemről, emiatt sem veszem komolyan a netes ismerkedést.
2015. júl. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Általában így érzem, igen. Kicsit fárasztó, hogy ugyanazokat a köröket futjuk folyton. Kevés az új téma, ami azért köszönhető annak is, hogy nem ismerjük egymást személyesen.
2015. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok nőnek bőven elég az, ha csak "papíron" van valakije, akit fel lehet mutatni a barátnőcskéknek.

Elég, ha van facebook profilképe, és már lehet dicsekedni vele.

Az, hogy összebútorozzanak vele, isten ments, akkor meg kéne felelni a "feleség" titulusnak, az már fárasztó.

Inkább huzzák a férfiak agyát, az meg balga hiszi, hogy egyszer lesz ebből valami.

Igen, velem is volt ilyen, közben a netes "barátnő" meg dugogatott félre a háttérben mindenféle jöttmenttel...

2015. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!