Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen háziállata ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen háziállata ne legyen leendő párotoknak? Milyen háziállat jelentene pedig előnyt?

Figyelt kérdés
Mondjuk betérsz randipárodnak lakhelyére és ölébe ugrik szeretett macskája, avagy 2 m hosszú kuvasz kutyája, vagy bármi más, mit gondoltok?
2015. júl. 18. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha valamilyen állatból túl sok van (pl 20 macska), az azért már sejtet valami problémát :D Hacsak nem menhelyet üzemeltet. Viszont ha életben/egészségben tud tartani egy állatot, az annyiból pozitívum, hogy van felelősségtudata, és gondoskodó, ami nálam fontos egy pasiban.

Nekem 3 kutyám és 3 macskám van, szeretem az állatokat, de párkeresés terén eddig fel se merült hogy nagy figyelmet fordítsak a háziállatokra. Bár szerintem nagyon aranyos ha egy pasinak van "szeretett macskája" :D

A pókokat is elnézegetném, de azért ellenőrizgetném, hogy jól zár-e a terrárium :DDDD (szeretem a rovarokat és pókokat, de nem szeretem tapizni őket)

2015. júl. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Kutyaja legyen: pl staffi. ( Semmikepp ne legyen 10 kg alatti taskakutya. )Legyen megnevelve es fogadjon neki szot. Egy kutya azt arulja el a gazdarol, hogy szerezi a kovetkezetesseget, a huseget, az eszt, a sportot, a sok setat. Es kitarto. Jo esetben. A macska kizaro ok volt mindig is. N
2015. júl. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Pókja ne legyen, a többivel vagy megbarátkozom vagy nem zavar. Vagy szeretem (pl kutya)
2015. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pókja, macskája és veszélyes állatai (skorpió, mérges kígyók stb.) ne legyenek, és a lakáshoz megfelelő méretű és típusú állata legyen, pl szerintem kínzás mozgékony vagy nagytestű kutyákat garzonban tartani, még napi 3 óra séta mellett is. A rágcsálókat szeretem leginkább, nekem is vannak.
2015. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 L.Bandita válasza:

Anyós háziállata ne legyen, azt nem szeressük.Após az jöhet, mert amikor leviszem sétálni meghív egy sörre. de viccet félretéve, minden állat jöhet ami nem visz el havi 1000 ft-nál többet.

Hagytam rábeszélni magam 6 hónapja nem is egy, hanem mindjárt kettő tengerimalacra. Az egyiket el kellett ajándékozni 1 évesen, mert állandóan pankrációztak.a másik meg 6 év után sem akar megdögleni, nálam is egészségesebb. 3 naponta cserélni kell az almot, mert büdös mint telipopó kecskepuki. Még úgy is hogy ott van a 4.-en az ablak mellett. Mindig kitárom a ketrece fedelét, hátha lecsap rá egy sas, nyitott ablak mellett.

2016. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

tegnap 23:05

Nem tudom , hogy ezt most komolyan írtad-e, de nálam pl az ilyen hozzáállás lenne kizáró ok :D

A barátomnak csigái voltak régen, szerintem pozitívum, ha valaki állatot tart.

2016. jún. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 L.Bandita válasza:
Az a röhej, hogy a fiatalok nem gyereket vállalnak, hanem csaholó viselkedészavaros röfögő kutyákat. Székesfehérváron rengetek van belőlük.Ha kimegyek futni kb minden ötödik utánam kap. A macskákat komálom, csak hamar porba hull a fejük.
2016. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!