Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, megkövezést érdemlek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, megkövezést érdemlek, mert nem jönnek be a félénk fiúk?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem jön be, ha én többet beszélek, neki meg alig van mondanivalója. Nem jön be, ha fél hozzám érni. Egy nő oltalmat vár egy férfitől, hogy érezze a védelmet, magabiztosságot, a vezetői szerepet. Ez ösztön. Ezt nem értik meg a félénk fiúk??

2015. júl. 19. 11:38
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit nem érdekel mi jön be neked. Van olyan barátod, akire vágysz? Ha igen, akkor felesleges itt bántanod a félénk fiúkat, ha nem, akkor az a te bajod.
2015. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
89%
Szó nincs arról, hogy nem értik meg. De te úgy születtél, hogy tökéletes voltál? (Mert szerintem még most sem vagy az.)
2015. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
82%
Szia, én lány vagyok és nagydumás, és hidd el, ezek a félénk srácok és tudnak annyit beszélni, hogy ketté áll a füled(sokszor mélyebb dolgokról is, ez az introvertált emberekre észrevételeim szerint sokkal jellemzőbb, hajlamosabbak a lelkizésre). Annyi a különbség, hogy amíg neked teljesen természetes, hogy odamész egy idegenhez és már csicseregsz, nekik kell egy alapvető bizalom és a gátlásaik feloldódása. A legjobb barátaim és legjobb társaim mindig is ilyen fiúk voltak
2015. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
62%
nem, leszarom
2015. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Ez nem bántás, de egyszerűen ezek a fiúk ezt nem tudják megérteni, hogy sok nő testében egyszerűen nem indul be a bizsergés, a vonzalom egy félénk fiúra. Ezért a nő nem hibás! Ezek testi, hormonális dolgok! Vagy bizsergek mert a pali határozottan a szemembe néz, flörtöl, beszélget velem, vagy nem. Ezért mi nem vagyunk felelősségre vonhatók! A vonzalmat nem lehet kierőszakolni! A test működése nem irányítható! Ez olyan mintha a félénk fiúkat azért vonnám felelősségre, hogy mikor, hol és mennyit izzad! Ugyanolyan testi reakció amit nem lehet irányítani. Ugyanilyen az is, hogy mire nedvesedik a nuni. Kapizsgáljátok már végre?
2015. júl. 19. 11:51
 6/52 anonim ***** válasza:
80%
A felenk fiuk halal cukik, foleg amikor kimutatjak felenken h bejon nekik egy no, az egyetlen amit nem birok bennuk az az, h nem mernek lepni:-))
2015. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, pedig az én testem most eléggé be van indulva egy ilyen srácra. :D
2015. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
88%
Értjük, csak nem érdekel minket! Ki kért meg erre, hogy ezt leírd? Én félénk fiú vagyok és mindig van olyan lány akinek tetszem, semennyire nem érdekel te mit gondolsz.
2015. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
7: Hát ilyen is van :D Ebből látszik, hogy mindig van remény és adódhat új esély:)
2015. júl. 19. 11:57
 10/52 A kérdező kommentje:
8: Szerintem ne beszélj többesszámban, mások nevében. A téged nem érdekel, az már egy elfogadható válasz ;)
2015. júl. 19. 11:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!