Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon csúnya fiú vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya fiú vagyok. Lehetséges, hogy ezért érzem úgy, hogy nem érdemlek meg egy lányt sem és vagyok távolságtartó az összes lánnyal?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.Te csaj szimplán idióta vagy.
2013. ápr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha már így állsz hozzá a dolgokhoz akkor soha nem lesz barátnőd, mert ezt sugárzod ki magadból és taszítod a lányokat. Legyen egy kis önbizalmad és próbálkozz.;)
2013. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nice try, better luck next time. (next life)
2013. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy legyen önbizalam, ha minden lány helyes fiút akar magának én meg ronda vagyok?
2013. ápr. 22. 16:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem minden lány.:)

Én nem a kinézetre megyek, mert lehet akármilyen jó pasi, attól még lehet egy beképzelt, bunkó...

Persze a kinézet is fontos, de azon is lehet változtatni..:)

Esetleg tudnék segíteni, ha küldenél magadról képet.:)

2013. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tök mindegy, a lényeg nem változik, nem tudsz te sem vonzódni hozzám, sajnos ilyen pocsék testbeli adottságaim vannak.
2013. ápr. 22. 17:28
 7/12 anonim ***** válasza:

Na látod... éppen ez az..

Így taszítod el magad a lányoktól.! Mutasd a saját éned.;)

2013. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elég, ha meglátják hogy nézek ki és elfutnak vagy kigúnyolnak.
2013. ápr. 22. 17:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát elszomorítalak, de soha nem lesz barátnőd..

Elmondásaid szerint csúnya vagy, nem is kedves csak ön sajnáltató, önbizalom hiányos...

2013. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló: Küldhetek én is egy képet?:)

Én szerintem valahol a kettő közötti űrben lebegek, bár nekem inkább belső problémák állnak a dolgok útjában, mintsem a külsőm, bár az sem főnyeremény, de azért nem a "fölösleges élnem, kib*szott ronda vagyok, ezért elzárkózom a világtól" típusú egyén vagyok szerintem.

2013. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!