Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barát szférából, hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát szférából, hogy lehet "kilépni"?

Figyelt kérdés

Egy leányzóval már elég rég óta ismerjük egymást, de az utóbbi pár héten már többet kezdtem érezni iránta, mint szimpla barátság.


Mivel lehetne a barátságot elmélyíteni, hogy szorosabb legyen a kapcsolat közöttünk, s hátha másik szintre léphetne kettőnk kapcsolata?! Mik lehetnek azok a "témák", amiket csak a legjobb barátjaival osztana meg? Meséljek neki az én olyan dolgaimról, amiről csak kevesen tudnak? Ezzel mélyebb lehet a kapcsolat közöttünk?


2015. júl. 19. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Semmivel, azért vagy ott mert nem talál megfelelő partnernek. Ha mást is mondanak ez így van.


Persze hallani olyanokról, hogy összejön a barátjával, de úgy gondolom az legfeljebb azért lehet mert sajnálja a másikat amiért hiába szereti ezért kedvességből összejön vagy hosszas keresés után nem talál jobbat.

2015. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
48%

Lelépsz, máshogy nem lehet.

25/F

2015. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból

mond meg neki te mit szeretnél ha ő nem akarja akkor kérdezd meg miért

általános válasz hogy egy barát többet ér blabla nem akar elveszíteni mert rád mindig számíthat


szerintem a legkönnyebb módja a csajozásnak :)

nekem több hosszútávú kapcsolatom is barátságból alakult ki

persze ha csak megdugni akarod akkor nem tudom

2015. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert "nincs meg a kémia"! :D
2015. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. A friendzóne-t pont ezért találták ki a csajok, hogy oda pakolják az összes olyan pasast aki a sokezer elvárásból nem tudott megfeleleni 1, esetleg több pontnak, de a szimpátiájukat és a segítségüket azért elfogadják. Ha egy lány a friendzóne-ba pakolt téged, onnét nincs szabadulás.
2015. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!