Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi nem hív el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem hív el egy haverja házibulijába, mert attól fél, hogy nekem nem lenne szimpatikus a társaság, akkor mindenképp kamuzik?

Figyelt kérdés
Tudni kell róla, hogy benne van bizonyos dolgokban... még csak 1 hónapja ismerem és nagyon de nagyon szimpatikus, intelligens, vicces, jófej és még igazi úriember is:) Mindig ő keres engem, sokat beszélünk és egyértelművé tette nem egyszer, hogy nagyon is érdeklem. Viszont, vannak dolgok amikről nem akar nagyon mesélni, mert attól fél, azzal elijesztene... és elvileg ez a társaság is ebbe a témába tartozik. Nem szeretem a titkokat, mindig mondom neki, hogy márpedig mondja el, ismerem őt már eléggé és tudom, hogy nem rossz ember, akármiről is legyen szó. Összezavarodtam, mert nem hiszem, hogy csak le akarna rázni, akkor tuti el se mondaná, hogy házibuliba megy... Legalábbis ez tűnik logikusnak. Vagy ez mindenképp kamu? Szerintetek?
2015. júl. 12. 20:38
 1/4 Interferencia ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet drogos a társaság,azért nem akarja,hogy menj.
2015. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy lehet lesz ott egy csaj, akit meg akar fektetni.
2015. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még csak ismerkedtek, elvileg nem köteles beszámolnia minden lépéséről neked. Majd ha párkapcsolatban, esetleg házasságban csinál ilyet, esetleg akkor aggódhatsz, hogy egy másik hüvelyre pályázik.
2015. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!