Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van bárkinek bármi kifogása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bárkinek bármi kifogása az első randin való alkoholfogyasztás miatt?

Figyelt kérdés

Van egy elég jól bevált randi sablonom, ami másokat is kipróbálva a legjobbnak tűnik arra, hogy minél hamarabb intimitás alakuljon ki a 2 ember közt és a csók még az első randin megtörténjen.


Először elmegyünk egy parkba vagy a folyópartra beszélgetni vagy egy órát, aztán átmegyünk egy csendes beülős helyre 2-3 órára. Ott aztán persze bevetek mindent, de fontos eleme az egésznek, hogy iszunk 1-2 pohár (kb. 3-6 deci) bort fejenként. A legtöbb lánynak ezzel nincs semmi baja, de jó párnak meg volt. Ti hogy vagytok az ivással az első randin? A randik inkább este vannak.


2015. júl. 21. 13:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha alkohol kell ahhoz hogy valakit megcsókoljak vagy jól érezzem magam az már veszettfejsze. Ég óvjon mindent lányt az ilyen fiúktól.
2015. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne ellene kifogásom, de hogy megcsókoljak-e valakit, nem az alkoholon fog múlni, hanem hogy bejön-e az illető.
2015. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Soha nem is volt. Főleg, hogy szeretem a jó borokat, úgyhogy én is szívesen megiszok egy-két pohárral egy kellemes beszélgetés közben.

Aki ezen problémázik az valószínűleg annyira haragszik az alkoholra, hogy soha egy kortyot nem ihatnál mellette.

2015. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Utálom az alkohol minden formáját.


26F

2015. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

bort nem innék, de egy koktélozás ellen nincs kifogásom

21

2015. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Nem iszok alkoholt.


21/L

2015. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a jó bort, így nincs ellene kifogásom, csak is akkor, ha érzem, hogy ez egy sablon része, ezzel akarsz elérni valamit. Nálam ezzel rossz helyen kopogtatnál, ugyanis egy-két pohár bor nekem még véletlenül sincs 6 dl és nagyon is magamnál vagyok ahhoz, hogy ne tegyek olyat, amit enélkül sem tennék. Ergo nem ezen fog múlni, de én nem vagyok semmi jónak az elrontója.


Szerintem egészen egyszerűen le kell tisztázni a randi előtt, hogy szívesen beülne-e az illető valahova meginni valamit és kész. Nem kell ezt túlstresszelni.

Komolyabb alkoholizálásba én az első randin nem kezdenék, de ennyi belefér. Ettől várni bármit is viszont szerintem gáz. Sőt... visszanyalhat a fagyi, mert mondjuk lehet aznap megcsókolod a partnered, aki másnap a fejedhez vágja, hogy ez csak az alkohol miatt történt és felejtsétek el az egészet.

2015. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Különösebben nincs, de 3dl-s vizes pohárral inni a bort az nem alkoholfogyasztás, hanem piálás. No ez viszont nem fér bele első randin (és egyébként is csak ritkán).
2015. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként három észrevételt tennék:

1. szerintem sok lánynak megfordul ilyenkor a fejében, hogy le akarod itatni. Sokan nem is bírják úgy az alkoholt, szóval szerintem nem ez a megfelelő mód egy valamirevaló (komoly) kapcsolat kiépítésére.


2. Az "elég jól bevált randi sablon" nekem elég rosszul hangzik. Mint valami haditerv. Arról nem beszélve, hogy úgy tűnik, attól függetlenül alkalmazod, ki az, aki veled szemben ül.


3. Nyilván létezik a kulturált alkohol fogyasztás, de azért sok lányban felmerül, hogy milyen ember az, aki mindjárt első randin piálásba kezd.

2015. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


1: Nem kell értetlenkedni. Ha már ittál valaha alkoholt randin vagy buliban tudod hogy egyszerűen csak segít a helyzeten. Nyilván önmagában nem sokat ér ha a 2 ember nem klappol egymáshoz, de ha igen, akkor az alkohol nagyon meg tudja gyorsítani a dolgokat. Ha ezt nem tudod, akkor nincs semmi tapasztlatod ebben.


6: Ha egy lány nem iszik alkoholt és ezt mondja is, akkor a randin sem lesz alkoholfogyasztás.


7: Persze értem. Ha alkohol nélkül nem lenne semmi, akkor alkohollal sem. A pia maximum meggyorsítja a dolgokat.


8: Jó néhány igényes helyen voltam és a bort 2-3 decis borospoharakban adják.


9:

-Abból indnulok ki, hogy a legftöbb lánynak semmi kifogása egy kis alkohol ellen, főleg egy első randin. Eddig ez igaznak bizonyult.

-Ez a sablon vezet a legtöbbször minél hamarabbi csókhoz és szexhez, amik a legjobb módjai egy kapcsolat mihamarabbi stabilizálásának

-A legtöbb lányban nem. Pont hogy hol máshol fogyasztana valaki alkoholt, mint egy baráti/romantikus találkozón?


Aki magában iszik alkoholt otthon az biztos alkesz, de aki egy másik, általa kedvelt emberrel egy találkozón, azzal mi a baj?

2015. júl. 21. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!