Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van bárkinek bármi kifogása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bárkinek bármi kifogása az első randin való alkoholfogyasztás miatt?

Figyelt kérdés

Van egy elég jól bevált randi sablonom, ami másokat is kipróbálva a legjobbnak tűnik arra, hogy minél hamarabb intimitás alakuljon ki a 2 ember közt és a csók még az első randin megtörténjen.


Először elmegyünk egy parkba vagy a folyópartra beszélgetni vagy egy órát, aztán átmegyünk egy csendes beülős helyre 2-3 órára. Ott aztán persze bevetek mindent, de fontos eleme az egésznek, hogy iszunk 1-2 pohár (kb. 3-6 deci) bort fejenként. A legtöbb lánynak ezzel nincs semmi baja, de jó párnak meg volt. Ti hogy vagytok az ivással az első randin? A randik inkább este vannak.


2015. júl. 21. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

Első randin való alkoholfogyasztással nincs gondom, de ez nem randi, hanem tudatos becserkészés!

A randi nálam arról szól, hogy megismerjük egymást, hogy mennyire passzolnánk össze.

Első randinom a barátommal ittunk alkoholt, de nem feküdtünk le, csak beszélgettünk. Sokat. Szexről is, érintőlegesen, amiből már azért sejthető volt, hogy eléggé megegyezik a szexkultúránk.

A második randinkon is ittunk alkoholt, és megint csak sokat beszélgettünk. Együtt aludtunk, de nem feküdtünk le egymással.

A harmadik randinkon is sokat beszélgettünk, csókolóztunk, igyekeztünk minél jobban megismerni egymást. Akkor már a szexről egyértelműen és nyíltan beszéltünk.

A negyedik randin már tervezetten lefeküdtünk egymással.


És csodák csodája: így is ki tudott alakulni kötődés köztünk. Olyan erős, amilyet korábbi kapcsolatainkban nem tapasztaltunk. Mert időt szántunk rá, hogy megismerjük egymást, hogy vágyjunk egymásra. Én örülök, hogy nem egy sablont akart rámhúzni, hanem RÁM volt kíváncsi... és közösen alakítottuk ki az ismerkedés menetrendjét.


Szóval kedves kérdező, inkább írtad volna, hogy minél több nőt meg akarsz fektetni a sablonoddal, de álszentnek tartom azt, hogy te ezt randizásnak nevezed, meg szerinted abból lesz kötődés, ha mihamarabb van szex...

2015. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem a világon semmi, felőlem annyit ihat a csaj amennyit akar...az én dolgomat könnyíti meg.
2015. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen, a pohár űrtartalma lehet, hogy 3 dl, de ha neked azt színültig töltötték, akkor valójában nem igényes helyen voltál :) Egyrészt akkor nagyon rossz lesz a pohár egyensúlya, alig lehet normálisan inni belőle, csak ha jó parasztosan marokra fogod a pohár öblös részének alját. Másrészt a bornak levegőzni kell, és az illata is fontos, ezért 1/3-ad résznél normális helyen sosem töltik jobban tele.


Szóval ha valóban kultúrált borfogyasztás lenne a célod, akkor kb ketten innátok meg nagyon (!) maximum összesen 6 dl bort, nem fejenként...amit te csinálsz, az a leitatás :)

2015. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Kulturált helyen én láttam már fél literes poharat is, de 1-1,5 dl-nél több bort szinte soha sehol nem töltenek bele. Pont azért, mert kulturált helyen a borkóstolás élménye és a kulturált fogyasztás a cél, nem az, hogy a hajánál fogva húzzák ki az embereket záráskor a "pincéből".


Mellékesen megjegyezném nőként, hogy brutálisan rossz és valahol visszataszító a hozzáállásod. Részemről az alkohol a kommunikációt segítheti, nyitottabbá teszi az embert és nincs is semmi baj, ha valakinek ilyen jellegű hátsószándékai vannak. Ez sem biztos, hogy normális, de ezt még megértem. Viszont az intimitást siettetni ezzel a módszerrel szerintem több mint gáz.

Mi az, hogy a szex stabilizál egy kapcsolatot? Ha két ember még alig ismeri egymást, akkor hogy stabilizálhatna a testiség valamit, ami még ki sem alakult? Túlzottan, görcsösen a dolgok elé akarsz vágni, ami több problémát fog okozni neked, mint hinnéd.

Egy kapcsolat eleje szerintem a legszebb időszak, amire mindkét fél szívesen emlékszik vissza. Az első bizonytalan érintések, tapogatózások mind szóban, mind ténylegesen... A pillangók a gyomorban, a bizonytalan összemosolygások. Mind mind olyan dolgok, amiket baromira jó dolog megélni és szerintem aki ezt átakarja ugorni, gördülékenyebbé akarja tenni és fel akarja gyorsítani, az nem élt még át igazi, kibontakozóban lévő szerelmet. Aki már átélte, az nem akarná ezt felgyorsítani, vagy átugorni.

A megjegyzéseid alapján inkább arra következtetnék, hogy te csak a szexre mész.

7-es voltam

2015. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

11: A negyedik randis szex tökéletesen jó! Szerinted nekem hány első randis volt eddig? Egy sem. Ott sosem próbálkozom. Egy tartós barátnőm volt, akivel a 2. randin feküdtünk le és még pár másik, akikkel a negyedik-ötödik környékén. Az nekem teljesen jó. Azokkal van bajom, amikor egy már felnőtt korú, nem szűz nő 1-2 hónapot várna a szexszel az első randitól számolva.

Az meg hogy mit minek látsz: Szerinted egy lánynak is az orrára kötöm hogyan gondolkodom a randikról? Nem. Simán lehet hogy a barátod is így állt hozzá. Ahogy leírtad akár én is lehettem a barátod, mert a külvilág felé pont ilyen vagyok.


13: Az utóbbi 1 évben kb. 18-20 lánnyal voltam randizni, akik 17-21 évesek voltak. Ezekből kb. 2 emelt kifogást az ellen hogy alkoholt iszunk, 1 volt aki nem ivott egyáltalán és másik 2-3 volt, akinek a fejenként 5-6 deci bor (vagy más hasonló alkoholtartalmú mennyiségű ital) azt mondta sok.

Átlagos, belvárosi jól menő, szépen berendezett helyeken voltam, ahol 200 ft-ért is van egy deci bor (ja és vidék, szóval ne bp-i árakat nézz, ha véletlenül fővárosi vagy).


14: "A megjegyzéseid alapján inkább arra következtetnék, hogy te csak a szexre mész. "

Nem, de az minimum legyen.

Egymásnak megtetszés. Megszólítás. Beszélgetés. Szám elkérés. Randi. Csók. Szex. És utána összejövés ha tartósan is klappolunk egymáshoz. Ha egy lányon azt látom hogy mégsem illünk össze és ebből nem lesz komoly kapcsolat, akkor sem sértődök meg ha előtte még lefeküdtünk, mielőtt elválnának az útjaink.

A többire amit írtál annyit, hogy te nő vagy, én meg férfi. Megértem hogy nyilvánvalóan máshogy állsz hozzá, mert két külön nembe tartozunk, eltérő célokkal. Ezt a különbséget pont úgy tiszteletben tartom, ahogy remélem te is, hogy nem mindenki ugyanazt csinálja mint te, mert nem mindenkinek ugyanaz a jó, mint neked.

2015. júl. 22. 14:00
 16/16 anonim ***** válasza:

De ha meg a szex a célod (mert hiába bizonygatod hogy nem, egyértelműen az) akkor ne randizni vigyél lányokat hanem részegeket szedj fel. Ha elmennék randizni valakivel és komolyan gondolom (különben nem RANDI lenne) akkor nem feküdnék le vele kb 1 hónapig, mindegy mennyit iszok... mert meg akarnám ismerni előtte.

21L

2015. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!