Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti randiznátok fiatal anyukákk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti randiznátok fiatal anyukákkal? (kapcsolat céljából)

Figyelt kérdés
Zavarna-e egy kisgyerek és ha igen, miért?

2015. júl. 23. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem készen magam egy gyerekre, nagy felelősség amit még nem vállalnék be...ha becsúszik akkor más, van idő felkészülni, de így, hogy már ott a gyerek más a helyzet...


22F

2015. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem igen tudom kezelni a kisgyerekeket, de ha így alakulna én randiznék. Gondolom arra vagy kíváncsi mennyire kizáró dolog egy kisgyerek egy fiatal lánynál, nálam nem az.
2015. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Sok mindentől függ. Van e párja, stb...

Ha szabad a pálya, miért is ne?

Nem hiszem, hogy zavarna a kisgyerek.

2015. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Minek más gyereke? Gyereket én is tudok csinálni. Jöhet a nő csak gyerek nélkül.
2015. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Természetesen egyedülálló anyukára gondoltam.
2015. júl. 23. 09:59
 6/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Olvasd el itt a #7-es hozzászólásomat, hogy miért nem jönnék össze soha gyerekkel rendelkező nővel: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..
2015. júl. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Randizni randiznek, de nem biztos, hogy kapcsolatba is lepnenk. Egy gyerek az sok mindenben eket verhet kettonk kozott nem beszelve az apjarol. Mi van, ha kotnyeleskedne a kapcsolatunkban? Csak akkor lepnek kapcsolatba egy ilyen novel, ha a gyereke apja lekoccolt vegleg, illetve nagyon nagy a kozos rezges koztunk, plusz ra tudja es akarja is bizni anyujara a gyereket, ha kozos progit, nyugalmat szeretnenk. Ez nagyon nofuggo.
2015. júl. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Anno volt egy kapcsolatom egy hölgyeménnyel akit elhagyott az exe szülés után 2 évvel. Nagyon szerettem őket, és egyáltalán nem zavart, hogy a kislány nem tőlem volt. 1 évet húztunk le egymás mellett boldogságban mindaddig, amíg az "Apa" fel nem tűnt. 1 hónap folyamatos veszekedés után beadtam a kulcsot és elmentem a közösen bérelt albérletből...később én lettem a szemét, hogy magukra hagytam őket,mert nem tudták fizetni a számlákat. Minden kapcsolatot megszakítottam Velük, a szívem mélyén volt lelkiismeret furdalásom a gyerek felé, mert Ő semmiről nem tehetett.

Ami nagyon vicces, hogy majd 10 év elteltével találkoztam a "kislánnyal" aki közben felcseperedett, és abszolút pozitívan emlékszik rám, azonnal felismert. Amikor rám köszönt, nem jutottam szóhoz....szó szerint lefagytam.

Életemben sajnos részese voltam másik "édes hármas" kapcsolatnak és tapasztalatból mondom, hogy ezekből menekülni kell minél hamarabb, mert ez egy időzített bomba. Ha nincs "harmadik fél" akivel meg kell küzdeni akkor működhet a dolog, de ez szinte kizárólag az anyuka hozzáállásán múlik.

37F

2015. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

én nem. sokan viszont igen. node most bebizonyítom hogy az a többi mindezt hogy csinálná(avagy semmivel sem jobbak mint én csak ámítanak)

nos a férfiak többségének egy egyedülálló anyuka arra jó hogy pár hónapig hancúrozzanak vele míg nincs a láthatáron más.....de az szinte kizárt hogy feleségül is vegyék vagy ilyesmi. ez kitolás a gyerekkel is mert még beleéli megát hogy végre lesz egy normális családja oszt mégsem. sőt az anyukák is könnyebben terpesztenek hogy megfogják a palit de azért ezeknek a hapsiknak van annyi eszük hogy rengeteg menet után, de még az esküvői induló elütt benyomják a szöveget hogy "elmúlt a tűz nincs már kémia"

2015. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom más férfi gyerekét nevelni, azért.
2015. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!