Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak, ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Szoval van egy pasi aki foglalt, a no is foglalt de szemeznek folyamatosan, meg sosem beszeltek de kulsoleg/szexualisan nagyon bejonnek egymasnak:-)


Mivel ez x honapja igy megy anelkul h barmi is tortenne a no ugy van vele, h attol meg nezelodhet, marmint ha a pasi nem hivta el idaig csak bamulja akkor velhetoleg kesobb sem fogja ergo nem kell attol tartania h mi lenne ha.


Kerdes: ha egy ferfi x honapig csak szemez egy novel, akkor a no megnyugodhat mert a pasi ugysem fogja elhivni?


Info: a no nem akarja megcsalni a tarsat, de imad flortolni es szexualisan nagyon bejon neki a pasi, szoval ugy erzi, h viszonozhatja a pasi vonzalmat:-)


Szoval ti mit gondoltok?


Marmint ha tovabb a szemez a no akkor sem kell attol tartania h elhivja a pasi valahova, nem?



2015. júl. 26. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd a legkozelebbi csapatepiton, de legkesobb a karacsonyi bulin ugy is minden kiderul.
2015. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Sztem kizart h elhivjon, akkor mar reg megtette volna nem tunik felenknek:-)


Igazsagszerint en imadok szemezni, imadom az adrenalint amikor egymas szemebe nezunk es mindketten tudjuk, h mi van viszont ennel tovabb nem mennek.


Penteken direkt nem neztem ra mondvan, ezt a batomsagot befejezem, de aztan arra gondoltam, hogyha nem hiv el akkor ez total artalmatlan, szoval semmi eselye/veszelye a dolognak ergo vegulis szemezhetek kedvemre:-))


Mivel ebben nem vagytok biztos, ezert gondoltam h kikerem pasik velemenyet is a dologrol mert lehet h tevedek es ha tovabb nezem meg a vegen elhiv (vagy berangat az irodai mosdoba:-))))

2015. júl. 26. 15:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Szinte biztos vagyok benne, hogy meg fog dugni :)
2015. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ilyen retek nőkből már kinőttem :D de amúgy meg igencsak dugható az ilyen,szimplán a férfin múlik akarja el,nincs olyan, hogy a nő nem akarja megcsalni a párját,az ilyeneknek a génjében van,csak hozzáállás kérdése


ha akarjuk megcsalja ha akarjuk nem,kb így működik,rajta nem áll semmi.Max az időmennyiség mennyit kell vele játszadozni.

2015. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as, pedig nem nezelodesbol nem lesz dugas, max fejben:-)


Utolso: retek nok...genjeiben van...


Darwin fajelmelet?:-))Most nem kezdem el a monogamia vs poligamia kezdetu eszmecseret, ennek ellenere viszont koszonom a valaszt:-)

2015. júl. 26. 17:18
 6/11 anonim ***** válasza:
azért néz, hogy te mi a francért bámulod rendszeresen? akik kapcsolatban vannak, azok mit akarnak a másiktól? majd a barátod ad neki egy kiadós verést. szemezgess néha a deriválás egyenletek közül pl. hátha hasznodra válik mondjuk a marketing szakon egyetemen, ha kinőttél a "szemészetből".
2015. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Munkahelyi flört? Ebben az esetben valószínűleg semmi sem fog történni. Egyéb esetben elképzelhető, hogy egy feles után odamegy hozzád.
2015. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 aszomszedneni ***** válasza:

lehet , hogy a pasinak van tartása, és mivel "foglalt" ő is meg (pláne) te is , így mi a p*csának hívna el téged akárhova is ? ? ? ?


Ha ezt ha megválaszolod, logikusan, érvekkel alátámasztva , akkor esküszöm 5 másodpercnél tovább gondolkozom a kérdéseden.

2015. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Valaszok szepen sorjaban:


Ezt a bamulas dolgot o kezdte en nagyon sokaig atneztem rajta es amikor erzem h neznek akkor odanezek es oatom, hogy folyamatosan bamul. Ha nem nezek ra vissza, akkor mindenfele zajokat ad, hangosan beszel, rohangal korulottem csak vegyem mar eszre.


Parszor mar eldontottem, hogy nem visznzom a nezeset de ezt egy napnal tovabb nem birtam.


Miquel, abszolut egyetertek szerintem sem fog elhivni aminek kivetelesen orulok es pont ezert jottem ra arra, hogy alapvetoen nyugodtan szemezhetek vele nem kell az esetleg kovetkezmenyektol tartanom mert ugysem csinal semmit.


A masik kollegam pl sosem bamult, csak ket nap utan elhivott randizni (nem mentem)l


Utolso: az emberek furcsak ahogy az inditekaik is, fogalmam sincs mi jatszodik le a fejeben, de nyilvan nem az hogy felesegul vegyen:-)Ha lenne nemleztezo tartasa, akkor el se kezdte volna, illetve van egy "hire" (azaz anno mar kefekudt valakivel a cegbol).


Ettol fuggetlenul nem hiszem hogy elhivna randizni, mert ezt csak nagyon kevesek merik megtenni:-)

2015. júl. 26. 22:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát mi nem tudhatjuk, hogy egy másik pasi minek szemez veled. Inkább azt gondold végig, hogy neked ez az önmagáért flört öröme megéri-e a kockálzatot, hogy esetleg mégis bepróbálkozik és akkor el kell magyaráznod neki, hogy miért bámulod, miközben meg nem akarsz semmit. Ha nem, akkor jobb, ha abbahagyod
2015. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!