Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy olyan fiúval akinek vannak mentális zavarai?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, elég nekem a magam baja. :)
2015. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
A következő mi lesz? Járnátok olyan transszexuálissal, akiknek vannak mentális zavarai?
2015. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
igen
2015. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert nekem is vannak és a pszichiáterem azt mondta, hogy nálam stabilabb fiút keressek, és messziről kerüljem el a pszichopatákat is, mert egyik se fog velem működni, egy stabil és kedves fiú mellett viszont teljesen jól lehetek.


Ha nekem nem lenne bajom, akkor egy kevésbé veszélyes zavar (mint az enyém) még oké is lehet, mivel velem sincs baj egy normális kapcsolatban. De ha ezt nem tudnám, lehet hogy zavarna.

2015. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már megismerkedésünkkor is ilyen, akkor nem, ha csak sok évvel később jön elő valami ilyen, akkor maximálisan mellette állnék, és mindent megtennék, hogy ne jusson olyan mélyre, mint az anyám, aki már sokszor nem tud különbséget tenni a valóság és a képzelgés között.
2015. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, járok is.

De nem mindegy, hogy milyen zavar, és hogy tesz-e bármit is ellene.

Vannak olyan pszichés problémák, amikkel én nem tudok mit kezdeni, ami nekem más sok, vagy nem illik az én személyiségemhez.

Emellett az a tapasztalatom, hogy sok olyan ember van, aki tisztában van ugyan azzal, hogy vannak problémái, de semmit nem hajlandó tenni azért, hogy jobban működjön, ezért a hozzá közel állók "viszik el a balhét" helyette, nekik kell mindent tolerálni, alkalmazkodni.

Szóval ha egyébként számomra vállalható probléma, és dolgozik is önmagán (szakember segítségével), akkor nincs semmi gond!

Most éppen egy ilyen kapcsolatban vagyok.

2015. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!