Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 év körüli férfiaknak mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli férfiaknak mi a véleménye arról, ha a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 12:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Azt hogy a szándékai tiszták és őszinték és ne csak manipuláljon, flörtölgessen találomra. Vagyis ha csak szexre, vagy felkapaszkodásra kell a pasi akkor ne ködösítsen....

37F

2015. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ja,oké :)

Így már értem.

2015. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

8 as válaszoló hogy kiszűrte már a hibát. Látszik hogy olvasgat egy pár kérdést :D

Bocs, nem vág a kérdésbe, de tetszett a megnyilvánulás :)

2015. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Devil már egy ideje össze-vissza hülyéskedik :D

tegnap írt ki egy ismerkedős kérdést,ott is 15 éves volt,de rajtam kívül mindenki bevette a meséjét :)

megadott szavai a kérdéséhez:barbiek, sellő,

szivárványhányás

2015. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én kezdeményeztem a barátomnál. Azért, mert bár éreztem, hogy vonzódik hozzám, valószínűleg nem hitte volna el, hogy én akarhatok tőle bármit is. Egy egyszerű találkozóra hívtam, ahol mindketten nagyon jól éreztük magunkat, ezért később lett folytatása is, és összejöttünk.


Azzal viszont nem értek egyet, hogy akkor innentől a nőé a felelősség! Nekem sokat számított, hogy a barátom folyamatosan éreztette, hogy az érdeklődés kölcsönös, lecsapta a magas labdákat, ha én léptem egyet felé, akkor ő is felém. Nálam másképp nem működött volna. Én úgy vágtam bele, hogy "bármi lehet" köztünk, a többit már közösen alakítottuk, nem én döntöttem el egyedül, hogy mi legyen! (Most, hogy így utólag belegondolok, megfordult a fejemben olyan is, hogy csak szex, vagy barátság extrákkal legyen... de mivel nagyon egy hullámhosszon voltunk/vagyunk mindenben, hamar kialakultak érzelmek is, mindkét oldalról. Ehhez viszont ő is kellett!)

2015. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"15" reagálva

No látod pont erről beszéltem.....a legtöbb Nő csak a pasi dolgát szeretné megkönnyíteni avval hogy nyíltan flörtöl, kezdeményez és utána elvárja, hogy a pasi férfiként helyt álljon és vegye át az irányítást. Aki a kapcsolatot kezdeményezi az az elején sokkal több energiát, időt feccol a kapcsolatba, Ő tolja a szekeret, a Nő meg rajta ül. Ez nem egy hálás szerep, de valakinek be kell vállalni!!!

37F

2015. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kész csodának tartom. Mert nem túl sűrűn fordul elő-.
2015. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Nem mondod :D ***** válasza:
Én meg azt kaptam egy ilyenért, hogy túl komolyan veszem a dolgokat és azzal, hogy kezdeményezek (szintén egy 30as pasinál), elrontom a játékát, mert nem vadászhat s úgy már nem is érdeklem :(
2015. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Örülök neki, hogy legalább egy lány komolyan veszi az egyenjogúsággal járó kötelezettségeket is...
2015. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

@Leiah: Ezen most hangosan felrohogtem:-)))))))))))))


Keeeesz,mitt hihetetlen emberek vannak, imadom ezt az oldalt....egyebkent telleg ilyenek, fiatalodnak/oregednek eveket napok alatt:-))))))

2015. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!