Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nők elvárjátok hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nők elvárjátok hogy a belépőt egy férfi fizesse ha van kedvetek vele elmenni táncolni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 28. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Ha a fiu hivott tancolni, akkor egyertelmuen a vendege vagy es nem a Te koltseged semmi.


De ha kozosen megbeszeltetek, hogy elmentek tancolni es nem a fiu erolteti, akkor ki-ki alapon illik rendezni a szamlat.

2015. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem várom el, de jól esik, ha gondol rá.
2015. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem várom el, jobban szeretem, ha felesben mennek a dolgok, így nem támaszthat ilyen olyan elvárásokat felém.
2015. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
En ugy valnek el elozo este a lanytol, hogy "szia! akkor majd holnap bent talalkozunk!" :)))
2015. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Hát ha a srác hív el akkor illik. Múltkor engem elhívott moziba egy srác, nem randizás szempontjából, csak megkérdezte, hogy van e kedvel elmenni vele. Majd a helyszínen közölte, hogy mindenki fizeti a maga belépőjét ugye? Én meg így aha.. ja :D
2015. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehuzos lany szerdan mar szolizik, csutortokon ott nyuzsog a pasik korul es addig bajolog amig valaki vegre meghivja, penteken buli (lehuzas) ... szombaton ugy faj a feje, vasarnap mar nem er ra mert holnap munka ... hetfon pletykalkodik, kedden a kormet reszelgeti naphosszat es mar keszul a szerdai szolira :)))
2015. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Evidens.
2015. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még ha a pasi is hívott meg, valamennyi pénz mindig van nálam- belépő, üdítő, fagyi, mozijegy, az adott programnak megfelelő összeg. Tehát komolyabban nem érint meg, ha mégis nekem kell fizetni. Ennek ellenére igenis jól esik, és tudom, engem ezért megköveznek a gyakorin, de hát mit lehet tenni, igenis megvan a véleményem a garasoskodó pasikról, akik első néhány randin egy mozijegyet vagy egy fagyit sajnálnak a lánytól (akivel mellesleg ha minden igaz, családot terveznek idővel, de legalábbis azt elvárják, hogy szexeljen vele), csak mert "én nőnek nem fizetek", illetve "mi ez már, lehúzós ribi". Szerintem aki elég biztos a férfiasságában, az ilyeneken nem akad fenn. Ennek ellenére ha randira megyek és még nem tudom, milyen véleménye van a pasinak erről, addig minden lehetőségre felkészülök.
2015. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mondok jobbat. :D Srác haverja újságolja, hogy hétvégén mennek koncertre. Később megkérdi a srác, hogy van-e kedvem menni, merthogy én úgyis szeretem az együttest. Mondom persze, menjünk. Oké, akkor hozat még 2 jegyet a spanjával.

Aztán a koncert előtt közölte, hogy most már illene kifizetnem a jegyet a haverjának. (Én kis naiv, pedig virult ám a fejem, hogy milyen kis figyelmes volt...)

Adom neki a jegyárat, hogy majd adja át a csávónak, erre közli, hogy ez nem lesz elég a két jegyre, mert ha már egyszer én elhívtam őt (??) koncertre, akkor ne gondoljam, hogy csak a saját jegyem kell kifizetnem. WTF.

2015. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 es mi volt?? :D remelem kirohogted rwndesen :D
2015. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!