Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan rázzam le? -.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le? -.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 15 éves vagyok és őő.. tavaly szakítottam a barátommal és találkoztam egy 22 éves sráccal akivel smároltam és majdnem lefektetett de szerencsére észbe kaptam és megmondtam neki hogy nem tudom hogy csinálhattam ezt stb stb azóta kiderült hogy félreértés volt a szakításom ezért utána összejöttünk megint és még mindig együtt vagyunk

és most leveleket írogat msn en meg telón is hogy találkozzunk megint már komolyan tök rossz kimenni az utcára mindig őt figyelem neg hogy kövessen vagy valami mit kéne tennem hogy megértse nem akarok tőle semmit?


2010. márc. 6. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
legközelebb ne legyél r.ibanc,és probléma megoldva
2010. márc. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom az voltam kiakartam használni az én rosszullétem miatt de nem tettem végül.. sztm ha valaki hibázik attól még kijár neki a segítség
2010. márc. 6. 23:32
 3/12 anonim ***** válasza:
6%

Valaki hibázik??


15 éves szaros pulya vagy, és smárolsz, majdnem lefektetnek.


Meg is érdemled, kis k___va.

2010. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
mondd azt neki h van farkad.
2010. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ja valaki 1x odateszem kihagytam bocsánat nem tudom miért ilyenek manapság az emberek talán ti sosem hibáztatok annyira tökéletesek vagytok?
2010. márc. 6. 23:35
 6/12 anonim ***** válasza:
hát figyejj igazad van de 15 évesen ekkora hiba hol vannak ilyenkor a szüleid menj hozzájuk segítségért a palinak emg mondd meg hogy száljon le rólad vagy mész a rendőrségre mrt még kiskorú vagy
2010. márc. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15 éves lányoknak mindig a hülyék kellenek. Ne a szex körül járjon az eszed hanem a színtiszta szereteten. Avval járj aki szeret és akit szeretsz. persze könnyű bemesélni mindent de a szeretet nem feltétlenül esztelen, tudod ki milyen, mérlegelsz és döntesz...
2010. márc. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgysem menekülsz. Úgysem úszod meg. Le fogtok feküdni.
2010. márc. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most miért kell rögtön leribancolni őt?? Észbekapott, hogy nem egy ennyire idősebb férfival kell elvesztenie a szüzességét, pedig szerintem sokaknak akadt olyan huszonéves tinikorában aki után csorgott a nyála, és benne lettek volna egy csókban.

A pasi az aki hajtja a korkülönbség ellenére!

Mondd meg neki nagyon konkrétan hogy szálljon le rólad, ő nem jöhet képbe, szereted a barátod és kopjon le. Azután ne reagálj semmit a hülye zaklatásaira. Ha feltűnne ezek után a közeledben akkor tényleg kérj meg valaki idősebbet hogy űzze el.

22/L

2010. márc. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
sztem igenis rib@nc
2010. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!